Samsung починає продажі монітора ViewFinity S9 у Південній Кореї, де новинка оцінюється приблизно у $1300. Вперше пристрій показали на виставці CES 2023 на початку цього року, він є наступником моделі ViewFinity S8.

ViewFinity S9 (S90PC) обладнано IPS-панеллю із роздільною здатністю 5120х2880 точок (щільність пікселів 218 PPI). Завдяки цьому користувачі можуть редагувати 4K-зображення й відео не змінюючи їх масштаб. Частота оновлення – 60 Гц. Монітор має 99% охоплення колірного простору DCI-P3 та пікову яскравість у 600 ніт. Положення екрана регулюється у різних напрямах.

Samsung випустила 5K-монітор ViewFinity S9

Екран ViewFinity S9 має матове покриття, що позбавить відблисків світла. Дисплей калібрується на заводі, але Samsung також пропонує функцію швидкого калібрування за допомогою додатку SmartThings. Порт Thunderbolt 4 підтримує заряджання під’єднаних пристроїв потужністю до 90 Вт. Монітор працює на операційній системі Tizen і пропонує різноманітні застосунки для стрімінгу аудіо та відео. Також передбачено вбудовані динаміки, а в комплекті йде вебкамера 4K Slim Fit, яка під’єднується за допомогою магнітів.