Ще одна цікава демка зі Steam Next Fest 2023Starship Simulator. Це симулятор корабля зі Star Trek, який, на жаль, не має ліцензії Star Trek.

Автори Starship Simulator обіцяють витворити у масштабі 1:1 усю Галактику з можливістю полетіти до будь-якої зірки чи планети. При максимальній швидкості корабля, який представлений у грі, а це неканонічний для Star Trek корабель класу Magellan, вам знадобиться десь 2 тижні, щоб перетнути Галактику. На кораблі 7 палуб та 200 приміщень і у фінальній версії інтерактивним буде будь-який елемент.

Гравець може взяти на себе керуванням усім кораблем, переходячи від станції до станції, або увійти до багатокористувацької команди, та вибрати одну з 8 ролей – капітана, інженера, пілота, наукового офіцера, тактичного офіцера, корабельного доктора, офіцера по моралі або пасажира.

Хоч у розробників Starship Simulator нема ліцензії Star Trek, легко побачити що корабель, його інтер’єри, інтерфейси робочих станцій тощо засновані на типових кораблях Star Trek періоду Star Trek: The Next Generation, але без використання будь-яких характерних елементів, які можуть привести до позову у порушені авторських прав. Розробники навіть жодного разу не використовують словосполучення Star Trek.

Starship Simulator розробляється на Unreal Engine 5 та вийде у Дочасному доступі Steam на Windows ПК та VR у четвертому кварталі 2023 р. Цікаво, що на сайті розробників, а це невеличка британська студія, написано, що це Free to Play проєкт. Пробуємо демо та додаємо до Списку бажаного.