Анімаційний фільм «Людина-павук: Навколо всесвіту 2» / Spider-Man: Across the Spider-Verse стартував краще очікуваного та заробив у світовому прокаті $208,6 млн. Про це пише Gizmodo.

Стрічка вийшла на великі екран 2 червня. Відтоді на американському ринку вона зібрала $120,5 млн, що стало найкращим стартом літнього сезону. Для порівняння, «Вартові Галактики 3» змогли заробити дещо менше – $118,4 млн.

Водночас збори анімації грандіозно випередили результати стрічки «Людина-павук: Навколо всесвіту» / Spider-Man: Into the Spider-Verse 2018 року. Той зібрав $35,3 млн, тож нинішній «Павук» перевершив перший фільм на 241%.

Нагадаємо, що на початку квітня Sony Pictures Animation та Marvel Entertainment презентували другий повноцінний трейлер анімації. У ньому можна побачити нового злодія — Джонатана Онна на прізвисько «Пляма», та нові паралельні всесвіти.

Spider-Man: Across the Spider-Verse — лише перший з двох сиквелів; закінчення трилогії, Spider-Man: Beyond the Spider-Verse, планується до виходу 29 березня 2024 року.