Продажі ігор серії «Відьмак» / The Witcher перевищили 75 млн копій, що робить її однією з найуспішніших відеоігрових франшиз усіх часів. Про це пише The Verge із посиланням на цифри компанії CD Projekt Red (CDPR).

При цьому продажі гри «Відьмак 3: Дикий гін» / Witcher 3: Wild Hunt склали понад 50 млн копій. Це ставить її в один ряд із такими хітами, як Mario Kart 8 Deluxe та Red Dead Redemption 2. Ці ігри розійшлися накладом понад 53 млн копій та є одними з найбільш продаваними в історії.

Очікується, що показники «Відьмака» найближчими роками продовжать зростати, адже студія, яка займається розробкою серії, має в розробці інші ігри франшизи, зокрема римейк першої гри, нову трилогію та спін-офф під кодовою назвою «Проект Сіріус» / Project Sirius.

Нагадаємо, що стримінговий сервіс Netflix без зайвого розголосу подовжив серіал «Відьмак» / The Witcher на ще один сезон. Незабаром розпочнуться зйомки четвертого сезону серіалу, а після невеликої перерви виробник візьметься за п’ятий.

Поки фанати готуються до прем’єри третього сезону «Відьмака». Вона відбудеться 29 червня. Примітно, що цю частину «Відьмака» поділять на дві частини та покажуть з різницею в місяць – прем’єра другої частини запланована на 27 липня.