У ході презентації PlayStation Showcase був анонсований ремейк третьої частини MGS – Metal Gear Solid Delta: Snake Eater (у лого використовується літера грецького алфавіту Δ).

Багато хто вважає саме Metal Gear Solid 3: Snake Eater найкращою грою у серії — вона вийшла у 2004 році на PlayStation 2 і виступала приквелом перших двох частин. На відміну від наступних ігор, геймплей у MGS3 більше покладався на стелс, ніж на ґаджети та велику кількість зброї у головного героя.

Як заявляє Konami, Metal Gear Solid Delta: Snake Eater збереже дух оригіналу і стане справжнім ремейком, з “оригінальним насиченим сюжетом і широкими можливостями з виживання в суворих умовах, доповненими безпрецедентною графікою та захоплюючим звуком”.

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater поки що не має дати виходу, але очікується, що реліз може відбутися у 2024 р. Гра не буде ексклюзивом якоїсь однієї платформи та вийде на PlayStation 5, Xbox Series X|S та ПК.

Крім того, у ході PlayStation Showcase Konami також анонсувала Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 — компіляцію з перших трьох частин, присвячену 35-й річниці серії, що має вийти восени цього року.

Анонсовано Metal Gear Solid Delta: Snake Eater — ремейк MGS3