Тут не буде жодного слова про техніку. Все тому, що у випадку концепт-кару BMW Touring Coupe Concept найголовнішим є його вигляд. Адже цей концепт демонструє нам такий рідкісний тип кузову, як Shooting Brake: короткий «універсал» з майже вертикальною задньою частиною.

Автомобіль BMW Touring Coupe Concept побудовано на основі BMW Z4 й у цьому є певний символізм: близько 25 років тому світ вперше побачив BMW Z3 Coupe, що мав схожий кузов та випускався протягом майже п’яти років. Однак концепт BMW Touring Coupe Concept – це не про серійне виробництво, а про єдиний екземпляр, створений спеціально для конкурсу елегантності.

Тому, окрім зміни кузова загалом, знайшлось місце для нових колісних дисків (20-дюймові попереду та 21-дюймові позаду) й решітки радіатора з численними вертикальними рисками, що пофарбовані у колір «золотої міді». А всередині BMW Touring Coupe Concept знайшлось місце для витонченої шкіри темного кремового кольору й для окремого багажника. Для якого, до речі, створили спеціальні сумки.

Наразі автомобіль носить статус концепту. Але все може змінитись за умови великої кількості зацікавлених людей. Ось і ви скажіть своє враження – цікавий дизайн чи незрозуміле «аби що»?