Компанія Garmin готується значно розширити лінійку своїх спортивних годинників, про що свідчить серія витоків зображень, якими поділився ресурс WinFuture. На цих зображеннях можна побачити майбутні флагманські пристрої Garmin, включаючи Epix Pro Gen 2, Fenix 7X Pro і Fenix 7 Pro, які, як очікується, будуть конкурувати з Apple Watch Ultra.

Pro-варіант преміального годинника Epix Gen 2 буде доступний з різними розмірами корпуса, зокрема 42 мм, 47 мм і 51 мм. Це контрастує зі стандартним Epix Gen 2, який продається лише в одному розмірі – 47 мм. Pro-версія також пропонує дисплей із сапфіровим склом, що має підвищену стійкість до подряпин, з декількома колірними варіаціями, включаючи білий, чорний та бежевий.

WinFuture не надає конкретних деталей щодо специфікацій або цін на ці пристрої. Однак попередні припущення свідчать, що 42-міліметрова версія годинника Epix Gen 2 може коштувати приблизно 950 євро ($1034), 47-міліметрова – 1050 євро ($1142), а 52-міліметрова – 1150 євро ($1252). Поки не ясно, чи буде в Epix Gen 2 Pro підтримка eSIM, а значить й мобільний зв’язок з інтернетом. Це могло б значно вирізнити нові моделі на фоні Garmin Epix 2.

Garmin також планує представити дві нові моделі годинників серії Fenix: Fenix 7X Pro і Fenix 7 Pro. Подібно до існуючого годинника Fenix 7, очікується, що 7 Pro і 7X Pro будуть оснащені дисплеєм із сонячними панелями та сапфіровим склом.

Хоча точні розміри цих моделей не уточнюються, вони, скоріше за все, будуть доступні в тих же 42 мм, 47 мм і 51 мм варіантах, що і годинники серії Fenix 6 Pro і Fenix 7.

Компанія також планує випустити годинник Garmin Approach S70, орієнтований на гольф.

Хоча Garmin офіційно не оголосив дату анонсу нових годинників, є припущення, що вони з’являться на ринку найближчим часом, можливо, вже наступного місяця.