Невеличкі зовнішні екрани помітно обмежують можливі сценарії їх використання на складаних смартфонах. Motorola приділяє увагу цьому моменту, продовжуючи збільшувати цей дисплей на новіших моделях Razr. Але й Samsung не ловить гав.

Вже декілька джерел встигли повідомити, що нова модель Samsung Galaxy Flip5 суттєво збільшить зовнішній дисплей. Відомий у Твіттері під ніком Ice universe інсайдер розповідає, що діагональ такого екрана складе 3,4 дюйма, а його роздільна здатність сягне 720×748 пікселів (305 ppi).

Раніше інсайдер вже встиг розповісти, що зовнішній дисплей Galaxy Flip5 буде більшим за такий в OPPO Find N2 Flip. Щоправда, в такому випадку їх важко порівнювати, адже такий дисплей в OPPO має зовсім інше співвідношення сторін.

Разом з цим керівник Display Supply Chain Consultants Росс Янг також писав, що Flip5 матиме більший зовнішній екран, зазначаючи, що його діагональ буде більше за 3 дюйми.

Декілька днів тому ще один інсайдер OnLeaks, разом з блогом Mediapeanut також підтвердив, що зовнішній дисплей Flip5 варто очікувати саме з діагоналлю 3,4 дюйма. Ще він додав, що діагональ основного дисплея складатиме 6,7 дюйма, в основному блоці камер залишать два сенсори, а також зазначив розміри корпусу в розкритому стані — 165×71,8×6,7 мм.

Samsung оновлює свої складані смартфони влітку. Навряд цього року концепція принципово зміниться, тому чекати на нові моделі залишається не так довго.