Колись ми розповідали про появу автомобіля Land Rover Defender 130, як збільшеного варіанту й так немалого позашляховика Land Rover Defender. Проте виявилось, що це був лише початок: на базі «130-го» компанія підготувала дуже цікаву спеціальну версію Land Rover Defender 130 Outbound.

Головний зміст автомобіля Land Rover Defender 130 Outbound полягає у тому, що він готовий до тривалих подорожей-експедицій. Наприклад, навіть з урахуванням подовженого кузова, тут лише 5-місний салон; проте також тут велетенський багажник – 1329 л у 5-місній конфігурації та навіть 2516 л за умови складеного другого ряду сидінь!

Крім того, автомобіль Land Rover Defender 130 Outbound отримав «заглушки» замість задніх бокових вікон, бокову драбину, 20- або 22-дюймові колісні диски (на вибір), спеціальні шини для бездоріжжя, облаштування даху для перевезення речей. Салон Land Rover Defender 130 Outbound оформлено матеріалами, які легко та просто відчищати від забруднень. Нарешті, пропонується заводське покриття автомобіля захисними плівками.

Новинка Land Rover Defender 130 Outbound побудована на основі версії Р400 – тобто, під капотом потужний бензиновий двигун з технологією MHEV (м’який гібрид). З урахуванням помітних доопрацювань та потужного двигуна, одразу зрозуміло – така версія буде однією з найдорожчих в лінійці моделі Defender.