MMO action/RPG Warframe гарно почувається навіть через 10 років після релізу оригінальної гри. Digital Extremes продовжує підтримувати та розвивати проєкт і презентує велике оновлення The Duviri Paradox, яке дозволить новим гравцям влитися у гру, не проходячи стандартні квести.

Цього разу, коли гравець запустить Warframe вперше або повернеться в гру після перерви, йому буде запропоновано два шляхи, щоби почати свою історію: Шлях ворфрейма або Шлях парадокса. Обидва шляхи з часом зійдуться, але вибір залишається за вами.

Якщо обрати Шлях парадокса, то ви зможете грати Мандрівником (якого, здається, зіграв Педро Паскаль) і одразу відчути все, що може запропонувати доповнення The Duviri Paradox. Шлях ворфрейма починається з пригоди «Пробудження», традиційного для Warframe початку гри.

За сюжетом доповнення Мандрівник потрапив у пастку в Дувірі, застрягнувши між життям, смертю та відродженням заради розваги шаленого короля Тракса Доміни. Гравець має знайти відповідь, як повернутися до нормальності та уникнути парадоксу.

Дувірі є домівкою тирана, настрій якого впливає на світ. Залежно від світогляду Тракса Доміна Дувірі змінюватиме вигляд, забарвлюючи завихорені небеса в отруйний зелений – колір заздрості, чи випускаючи червону бурю гніву. Кожен настрій – це окремий цикл, де вороги поводяться та атакують по-іншому.

The Duviri Paradox – це вже 33 велике оновлення Warframe з моменту виходу гри. Оновлення вийшло 26 квітня 2023 р. одночасно на усіх платформах, а це Windows ПК, PlayStation 4/5, Xbox One / Xbox Series X|S та Nintendo Switch.