Компанія SpaceX попереджає користувачів про можливе блокування терміналів Starlink в разі завантаження та розповсюдження піратського контенту. Про це пише AIN з посиланням на спільноту «Народний Starlink».

SpaceX може заблокувати термінали Starlink за піратський контент

Водночас на Reddit звернули увагу, що SpaceX застерігає від неліцензійних звантажень вибірково. Сповіщення про можливі відключення Starlink від зв’язку досі отримували користувачі за спроби завантажити контент, який належить великим компаніям зі списку Fortune 500.

SpaceX може заблокувати термінали Starlink за піратський контент

Українцям, які нехтують авторським правом, також повідомили про відповідальність. Здебільшого сповіщення отримують ті, хто звантажує піратську продукцію на торент-трекерах.

«Так, це може призвести до відключення сервісу і хтось залишиться без зв’язку. Так, це значить, що качати з термінала Starlink торенти та іншу фігню наразі не варто, навіть якщо дуже хочеться. Так, це значить, що оператор мережі Starlink, компанія SpaceX буде вимушена реагувати на такі скарги. І найімовірніше буде налаштовувати відповідні інструменти контролю, а може й обмеження трафіку порушникам», – повідомив адміністратор спільноти Олександр Степанець.

Як відомо, супутниковий інтернет Starlink почав працювати в нашій країни рік тому. Він відіграв важливу роль на початку повномасштабної війни в Україні, коли російські військові зосередилися на знищенні комунікацій. Антени Starlink дозволили українським військам підтримувати зв’язок.