Ілон Маск витіснив колишнього президента США Барака Обаму з позиції найпопулярнішої людини в Twitter. Зараз Маск має 133 068 709 підписників, Обама – 133 042 819, повідомляє The Verge.

Придбання Маском компанії Twitter, безсумнівно, допомогло стрімко збільшити кількість його підписників, перевершивши показники Обами. У червні минулого року він досяг позначки в 100 мільйонів підписників, і ця цифра продовжувала зростати протягом наступних місяців.

У перервах між публікаціями деколи образливих мемів Маск використовує свій акаунт, щоб повідомити про різні зміни, які відбуваються в Twitter. Він також опитував підписників щодо деяких важливих рішень, таких як повернення Дональда Трампа на платформу і чи повинен Маск піти з посади генерального директора Twitter.

Твіти Маска різко контрастують з твітами Обами, який в основному використовує свій акаунт у професійних цілях, наприклад, для просування важливої справи або висвітлення певної роботи, яку він виконав на посаді президента. Те ж саме стосується Джастіна Бібера і Кеті Перрі, які посідають третє і четверте місця за кількістю підписників відповідно.