Студія Build a Rocket Boy Games, створена колишнім директором Rockstar North, продюсером та провідним геймдизайнером серії ігор Grand Theft Auto Леслі Бензісом, презентувала перший тизер своєї нової гри MindsEye, події якої відбуваються у мультивсесвіті Everywhere, над створенням якого працює студія.

Розробники описують Everywhere як світ неймовірних можливостей, де гравці зможуть брати участь у майже нескінченній кількості різноманітних пригод та подій і навіть створювати власні. MindsEye – одна з таких наративних пригод, створена самими розробниками, і вона виглядає як науково-фантастична action/adventure з перестрілками та погонями. Такий собі GTA у майбутньому.

MindsEye – нова гра від провідного розробника GTA III / IV та V

Згідно з інформацією сайта NME, MindsEye – це лише одна з низки ігор, які Build a Rocket Boy Games збирається зробити в рамках Everywhere. Проєкти будуть відрізнятися сетингом, часовим періодом, місцем подій, але вони, можливо, будуть поєднані в одну велику історію. А гравці таким чином отримають набори асетів, які зможуть використовувати у власних проєктах.

MindsEye – нова гра від провідного розробника GTA III / IV та V

Розробка Everywhere розпочалась ще у 2016 р. з використанням рушія Amazon Lumberyard, але у 2020 р. проєкт переїхав на Unreal Engine.

У будь-якому разі, чи буде Everywhere успішним і цікавим, покаже саме реліз MindsEye, яку можна сприймати як своєрідну рекламну кампанію мультивсесвіту від Build a Rocket Boy Games. Цікаво, що датою виходу Everywhere, тобто і MindsEye вважається 2023 р.