Assetto Corsa 2 – повноцінний сиквел автосимулятора Assetto Corsa, що вийшов у 2014 р., отримав приблизну дату релізу.

Згідно з фінансовим звітом Digital Bros (материнська компанія розробника Kunos Simulazioni й видавця 505 Games) за друге півріччя 2022 р., Assetto Corsa 2 знаходиться в розробці та запланована до виходу навесні майбутнього року. Це невеличке уточнення попередньої інформації, оприлюдненої навесні минулого року, згідно з якою “релізне вікно” гри поширювалось на весь 2024 рік.

Реліз Assetto Corsa 2 запланований на весну 2024

Також з цього фінансового звіту, що охоплює період з червня по грудень 2022 р. (перша половина італійського фінансового року), можна дізнатися, що станом на кінець минулого року франшиза Assetto Corsa розійшлася загальним тиражем понад 28 млн копій, а дохід від неї перевищив €104 млн. Щодо звітного періоду — дохід від продажу обох ігор (першої частини Assetto Corsa та орієнтованої на кіберспортивні змагання Assetto Corsa Competizione) та усіх DLC за друге півріччя 2022 р. сягнув €12 млн.

Про другу частину Assetto Corsa досі мало що відомо: розробник та видавець поки що не оприлюднюють офіційні скриншоти, відео або щоденники розробника. З інтерв’ю, яке ресурс GTPLANET взяв минулого року у співзасновника Kunos Simulazioni, можна дізнатися, що Assetto Corsa 2 використовуватиме новий рушій власного виробництва — так само як і перша частина (Assetto Corsa Competizione, нагадаємо, розроблялась на Unreal Engine 4).