Disney та Gameloft Barcelona анонсували аркадні перегони на мінімашинках за участю героїв мультиків Disney та Pixar – Disney Speedstorm. Хто сказав Mario Kart?!

Серед персонажів: Мулан, Міккі-Маус, Саллі, Балу, капітан Джек Горобець, Чудовисько, Дональд Дак та інші культові герої, кожен з власними здібностями та спецприйомами. Як і у самі-знаєте-якій-грі, що копіюють Disney Speedstorm, у кожного персонажа є зброя, а на трасі розкидані бонуси та динамічні об’єкти.

Траси будуть тематичними, у стилістиці окремих мультфільмів. Підтримується локальний та мережевий мультиплеер та кросплей. Кастомізація, декілька типів ігрової валюти та сезони перепустки додаються. Це ж Disney та Gameloft, що ви ще очікували?!

Disney Speedstorm вийде вже 18 квітня 2023 року у Дочасному доступі на Nintendo Switch, Xbox Series S|X, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 та Windows ПК (Steam та Epic Games Store). На деяких платформах вже доступні Набори засновника з бонусними грошима та скінами персонажів.

Ціна чималенька. Standard Founder’s Pack – 1 099 грн, Deluxe Founder’s Pack – 1 839 грн, Ultimate Founder’s Pack – 2 569 грн. При цьому зовсім не зрозуміло, чи не буде, наприклад, сама гра після релізу безплатною. Почекаємо 18 квітня.

Нагадаємо, нещодавно Gameloft несподівано закрила свою студію в Угорщині, мотивуючи це перенесенням фокуса на сегментах ПК та консолей. Схоже, Disney Speedstorm і є одним з прикладів нового підходу Gameloft.