VPN – це інструмент, який призначений для маскування IP-адреси користувача. Таким чином сайти та програми не мають можливості збирати інформацію про ваше місцеперебування та слідкувати за вашою активністю в мережі.

Раніше доступ до VPN від Google отримували лише власники підписок Google One, які коштують від $9,99 / міс. Відтепер же усі тарифні плани надають доступ до VPN, включаючи варіанти за $1,99 / міс. (100 ГБ) і $2,99 / міс. (200 ГБ). Google зазначає, що користувачі отримають нову функціональність впродовж декількох тижнів.

VPN наразі доступний на платформах Android, iOS, Mac і Windows у 22 країнах: Австрії, Австралії, Бельгії, Канаді, Данії, Фінляндії, Франції, Німеччині, Ісландії, Ірландії, Італії, Японії, Мексиці, Нідерландах, Норвегії, Південній Кореї, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Тайвані, Великій Британії та США.

Усі платні підписки Google One тепер мають доступ до VPN, але тільки у 22 країнах

Окрім того, Google представила інструмент для відстеження персональних даних у даркнеті. Якщо система знайде якісь важливі дані про вас, то надішле попередження, щоб ви могли захистити інформацію.