Поки що складані смартфони не можуть повністю позбавитися лінії в центрі дисплея, яка супроводжує весь механізм складання. Звісно, вона не подобається користувачам: вона помітна й відчутна під час користування, та й взагалі не додає балів естетиці пристрою. В Samsung Galaxy Fold одна з таких. Але Fold 5 може трохи виправити ситуацію.

З моменту виходу складаних смартфонів Samsung, шарнір майже не змінювався (хоча інженери компанії, звісно, удосконалювали його). Oppo та Motorola використовують трохи іншу технологію («крапля»), яка все одно залишає «злам», але він значно менш помітний у порівнянні з варіантом від Samsung. Тому компанія все ж вдасться до застосування такої «краплі».

Про це розповів інсайдер Ice universe у своєму твіттері:

Samsung Electronics планує застосувати шарнірну структуру «крапля» в Galaxy Fold 5. В компанії Samsung її називають «гантель». «Крапельний» шарнір + захист від води нарешті тут.

Це буде перша настільки масштабна зміна в технології складання смартфонів Samsung, й побачити її ми зможемо вже з наступною лінійкою складаних пристроїв виробника (минулого року їх оновили в серпні). Всередині компанії механізм назвали dumbbell — «гантель».

З урахуванням всіх вдосконалень, яких зазнав чинний механізм, навряд варто піклуватися про захист від води та пилу, які виробник у будь-якому випадку збереже. А от зменшення «зламу» на дисплеї стане дуже непоганим оновленням наступної моделі, на яке фанати лінійки давно чекають.