Редакція «Межі» рада вітати вас, дорогі читачі, з прийдешнім Новим роком! В цей раз ми не робимо традиційні підсумки року, адже місяць тому ділилися статистикою сайту та найпопулярнішими матеріалами, й вони з того часу значно не змінилися. Зазначу тільки, що за цей рік наші матеріали відвідувало понад 3 мільйони унікальних читачів, які переглянули майже 10 мільйонів сторінок сайту. З огляду на кляту русню та її терористичні атаки, дуже раді що змогли відпрацювати для вас цей рік та досягнути таких високих результатів. Дякуємо, що були з нами!

У наступний рік дивимося з обережним оптимізмом, сподіваємося на краще та на нашу перемогу. Хочемо побажати нам всім стійкості та безпеки, безперечної перемоги над ворогом, щоб нарешті щасливо зажити у мирний час. Та, звісно, розраховуємо на те, що й надалі зможемо працювати для вас, наші читачі. Дуже вдячні вам за підтримку, за довіру та за ваш інтерес.

В наступні декілька днів редакція буде працювати в «режимі вихідного дня», проте всі дні сайт буде оновлюватися, а далі, якщо все буде добре, то плануємо висвітлювати CES 2023 та готувати нові цікаві матеріали. Планів в нас багато, тому дуже сподіваюся, що нам стане сил їх всі реалізувати.

З Новим роком! Ваша редакція Mezha.Media