Укрпошта ввела в обіг нову поштову марку «Кримський міст на біс!», яка присвячена нещодавній атаці на Міст через Керченську протоку.

Щоб підвищити колекційну цінність, тираж нової марки зменшено порівняно з анонсованим. Передбачено 2,1 млн поштових марок, або 300 тис. маркових аркушів, з яких 77 тис. вже передзамовили.

Номінальна вартість марки — М, або 18 грн. Автор випуску «Кримський міст на біс!» — український художник Юрій Шаповал.

Укрпошта ввела в обіг поштову марку «Кримський міст на біс!»

Крім основного сюжету, поштова марка містить декілька яскравих деталей:

  • недопалок у руках героїні як натяк на те, що окупанти дотримуються вказівки «не курити де попало – курити там, де ще не попало»;
  • автівку окупантів, що летить у прірву й губить награбоване;
  • «Байрактар», що «ненароком» пролітає над мостом;
  • знищений ворожий танк.

Укрпошта ввела в обіг поштову марку «Кримський міст на біс!»

Діятимуть деякі обмеження на купівлю марки: до 10 маркових аркушів, 10 художніх конвертів та 10 листівок в одному онлайн-замовленні. Конверт «Перший день» можна буде придбати лише у відділеннях, і не більш як два екземпляри одразу.

Також в інтернет-магазині Укрпошти з’явиться мерч із зображенням нової марки: футболки, світшоти й два види магнітів.

Укрпошта ввела в обіг поштову марку «Кримський міст на біс!»

Спецпогашення поштової марки «Кримський міст на біс!» відбулося 4 листопада 2022 р., у символічній локації – на велопішохідному мості над Володимирським узвозом, тому самому, який у жовтні 2022 р. став ціллю ворога й зазнав ракетної атаки, але залишився неушкодженим.

Придбати марку «Кримський міст на біс!», конверт та листівку до неї можна як зазвичай в офіційному онлайн-магазині Укрпошти.