Суперечки користувачів, які купують захисні кейси на смартфони з одного боку, та тих, хто використовує смартфон «як є» з іншого, напевно, такі ж вічні, як «Android проти iOS». Але це не скасовує факт, що чохол дійсно допоможе вберегти зовнішній вигляд пристрою на довші проміжки часу.

Оновлений дизайн Google Pixel 7 та Pixel 7 Pro не отримав багато змін. При цьому деякі деталі все ж переробили. Найбільша з них — «загорнутий» в алюміній блок камер, який раніше був повністю скляним. Також верхня частина тепер не має великої пластикової вставки для покращення роботи комунікацій.

Звісно, Зак Нелсон (Zack Nelson) на своєму YouTube-каналі JerryRigEverything не міг пройти повз новинку від Google та перевірив витривалість оновленого корпусу.

Зі склом ситуація цілком стандартна. Як передня, так і задня частина смартфона може подряпатися так само як у конкурентів. Захисна плівка закриє це питання на дисплеї.

А от із задньою частиною додатковим питанням стала легкість пошкодження блоку камер. І тут, як це часто буває, алюміній не став довго пручатися подряпинам. Пан Нелсол лише встиг дістати пристрій з коробки, як вже злегка пошкрябав поверхню.

Іншими словами, довго чекати на «рубці» довкола камер не доведеться. Тому користувачам, які хочуть зберегти зовнішність новенького смартфона в її заводському вигляді якомога довше, все ж доведеться купувати чохол.

Також під питанням лишалася герметичність. Хоча зігнути пристрій Заку не вдалося, сильний тиск на задню кришку все ж показав слабке місце антени поряд з блоком камер. Якщо залишити смартфон в задній кишені та ненароком сісти на нього, після цього до води ґаджет краще не наближати. Невдале падіння відносно важкого корпусу (212 грамів) також не залишиться непоміченим для переважно скляного пристрою.

Саме тому додаткові витрати на захисний чохол у такому випадку не стануть зайвими, адже Pixel 7 Pro виявився все ж доволі охочим до маленьких подряпин, часто випадково випускати його з рук не можна, а невдалий натиск на корпус порушить захист від води та пилу.