Українська освітня платформа Prometheus запускає доступні IT-курси в партнерстві з компаніями GlobalLogic, Ciklum та SoftServe. Найкращі випускники зможуть пройти співбесіди та продовжити співпрацю з компаніями. 700 охочих отримають можливість приєднатися до освітніх програм безплатно завдяки стипендіям. Проєкт реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та WNISEF.

На Prometheus доступні вже 4 програми:

Front-end. Повний курс для початківців від Ciklum

Курс розрахований на 13 тижнів та ставить на меті навчити front-end розробці, від верстки до створення вебдодатків, для старту карʼєри в IT. Під час навчання студенти виконуватимуть практичні завдання, а також курсовий проєкт, який можна додати до портфоліо.

QA Manual від GlobalLogic

Курс має надати знання і практичні навички, які будуть для отримання роботи фахівця з тестування вебпродуктів. Він може підійти тим, хто розраховує на швидкий старт в IT, адже Manual QA спеціалісту не потрібно володіти мовами програмування та глибокими технічними знаннями.

Автоматичне тестування програмного забезпечення від GlobalLogic

Випускники курсу мають здобути знання, достатні для отримання першої роботи за спеціальністю. В компанії зазначають, що за умови старанного проходження курсу та виконання всіх завдань слухачі зможуть претендувати на першу роботу вже через 11 тижнів.

Розробка вебдодатків на Ruby від SoftServe

Автори курсу стверджують, що він допоможе опанувати програмування на базі однієї з найперспективніших для старту технологій в IT-індустрії. За 12 тижнів навчання слухачі отримають ґрунтовні знання і практичні навички, які допоможуть побудувати кар’єру Ruby Software розробника.

На безплатне навчання можуть претендувати:

1) українські жінки, що постраждали від війни; 

2) українці та українки, які виїхали з тимчасово окупованих територій і були зареєстровані там станом на 24.02.2022;

3) українці та українки, що отримали статус внутрішньо переміщеної особи чи право тимчасового захисту за кордоном України після 24.02.2022;

4) військовослужбовці, які беруть участь в російсько-українській війні чи були учасниками АТО/ООС/російсько-української війни, а також члени їхніх сімей (батьки, дружина/чоловік, діти).

Ті, хто постраждали від війни, однак не входять до вказаних категорій, також можуть подати заявку: таких слухачів зарахують за умови наявності вільних місць. 

Щоб подати заявку на стипендіальну програму, потрібно пройти перший навчальний тиждень курсу, що вас зацікавив, а також заповнити анкету за посиланням до 4 листопада включно. Претенденти, які отримають стипендію, будуть повідомлені про це листом на електронну адресу, вказану при реєстрації, до 9 листопада включно.