Традиційно в останніх числах місяця Sony анонсує, які ігри вона “роздаватиме” у PlayStation Plus наступного місяця. Так, вже з 1 листопада усі передплатники сервісу включно з базовим PS Plus Essential зможуть додати до своєї бібліотеки наступні тайтли:

Nioh 2 / Nioh 2 Remastered (PS4, PS5) — приквел відомої рольової гри у піджанрі souls-like, який вийшов навесні 2020 р. на PS4. Через рік він отримав покращену PS5-версію, і зараз Sony роздаватиме оригінальну версію гри для власників PS4 та Remastered — для PS5. Nioh 2 отримав загалом схвальні відгуки як критиків, так і гравців — на Metacritic середній рейтинг становить 85% та 7,9 балів, відповідно.

Lego Harry Potter Collection (PS4) — комплект із двох ігор, Lego Harry Potter: Years 1-4 та Lego Harry Potter: Years 5-7. За жанром це action/adventure, ігри присвячені лінійці іграшок Lego Harry Potter, сюжетно перша гра базується на перших чотирьох книгах циклу, друга — на останніх трьох. Оригінальні ігри вийшли ще у 2010 та 2011 р., на PS4 у 2016 р. був випущений ремастер у вигляді Lego Harry Potter Collection.

Heavenly Bodies (PS4, PS5) — найменш відома гра в цій підбірці. За жанром Heavenly Bodies — це заснована на фізиці головоломка, в якій гравець за допомогою стиків і тригерів геймпада керує поведінкою астронавта в намаганнях виконати певні завдання, що, за словами розробника, “натхнені відомими моментами в історії дослідження космосу”. Heavenly Bodies вийшла менше ніж рік тому, у грудні 2021 р. та отримала загалом позитивні відгуки: на Metacritic зведений рейтинг критиків становить 75%, гравців — 7,6 балів.