Зазвичай тематичні механічні годинники присвячені спортивним автівкам, перегонам чи окремим видам спорту та дозвілля. Але з кожного правила є виключення. Швейцарський виробник преміальних годинників TAG Heuer вдруге поєднав зусилля з Nintendo та випустив ще дві моделі присвячені Mario Kart, які потрапили до колекції Formula 1.

На цей раз це не «розумний» годинник, як було минулого року, а два механічні хронографи, які використовують фірмові механізми Galibre 16 та Calibre Heuer 02T COSC.

TAG Heuer та Nintendo випустили дві нові лімітовані моделі механічних годинників для справжніх шанувальників Mario Kart

Перший встановлено в TAG Heuer Formula 1 X Mario Kart Limited Edition (Chronograph). Це 44-міліметровий стальний хронограф з керамічним чорним безелем. На ньому також нанесена тахіметрична шкала з великим написом Mario Kart. Самого персонажа гри можна зустріти на одному з додаткових циферблатів, а індикатор дати також супроводжують кумедні зображення з гри. Хронограф можна занурювати під воду на глибину до 200 метрів.

Всього в серію потрапило 3 тисячі екземплярів. Вартість такого становить $4,300.

А от другий механізм став серцем дорожчої моделі TAG Heuer Formula 1 X Mario Kart Limited Edition (Chronograph Tourbillon). Вона отримала трохи більший 45-міліметровий корпус з титану й також має керамічний безель з тахіметричною шкалою та логотипом. Циферблат цієї моделі має «агресивніший» дизайн та одразу три фігури з гри. Цей годинник витримає занурення на глибину до 100 метрів.

На відміну від попередньої моделі, Chronograph Tourbillon має цікавіше оздоблення задньої кришки, де окрім силуетів персонажів гри можна також побачити частини механізму годинника. До того ж як на лімітованих серіях спортивних авто, тут є відмітка з порядковим номером окремого хронографа.

Такий годинник вартує вже значно більш приголомшливих $25,600, а в серію надійде лише 250 копій.