На Steam щойно вийшла неймовірно мила гра Boxville від україно-словацької студії Triomatica Games.

Це 2D-головоломка та анімаційний фільм про старі алюмінієві бляшанки, що живуть у місті викинутих коробок. Не знаємо як вам, а нам здалося, що гра близька по духу проєктам Amanita Design, так, це ми про Machinarium.

Boxville – місто коробок, заповнене старими банками. Вони живуть тихим і щасливим життям зі своїми повсякденними справами та звичками. Але одного разу незрозумілі землетруси порушили цю ідилію… Герой гри Голуба банка (Blue Can) втратив через це свого найкращого друга. Він почав пошуки, але після землетрусів містом не так легко пересуватися. Герой має знайти спосіб рухатися вперед, повернути друга додому й дізнатися справжню причину землетрусів.

Boxville – це не просто гра, а й анімаційний фільм, який можна дивитися та грати одночасно. Розробники кажуть, що створювали гру, щоб позбавити гравців тривоги та стресу, що зараз дуже важливо для українців. Світ Boxville можна досліджувати без поспіху та тиску.

Усі фони та персонажі Boxville ретельно промальовані вручну. Кожна анімація та звук створювалися спеціально для кожної взаємодії. Для кожної сцени написано унікальний музичний трек. Розробники ретельно обирали десятки логічних головоломок та міні-ігор які тісно інтегровані до історії гри.

Звісно ж, у грі є українській текст, а ось озвучки нема…тому, що усі персонажі Boxville спілкуються не голосом, а за допомогою малюнків на картоні.

Boxville виглядає неймовірно мило, тож зверніть увагу на цей вітчизняний проєкт, тем більш, що коштує він досить небагато, усього 229 грн. В Росії гра теж продається, але у 2,5 раза дорожче, і це майже найбільша ціна з усіх країн (у Швейцарії лише на 3 грн вище). Треба ж якось збирати з росіян донати на ЗСУ.