Компанія Amazon представила Kindle Scribe свою першу електронну книгу, яка отримала сенсорний екран не тільки для гортання книжок, але й для рукописного вводу або малювання завдяки підтримці пера. Новинка буде доступна у всьому світі за ціною $339,99 та матиме базовий стилус у комплекті.

Kindle Scribe має 10,2-дюймовий E Ink дисплей зі щільністю пікселів 300 ppi, який підлаштовується під навколишнє оточення як вдень, так і вночі. Amazon заявила, що екран має відчуття паперу, що покращує процес письма, виводячи ведення нотаток і коментування на новий рівень. Кевін Кіт, віцепрезидент з продуктів і маркетингу в Amazon, заявив під час анонсу, що саме екран є причиною того, що розробка Scribe зайняла так багато часу.

Amazon Kindle Scribe – перший Kindle, на якому можна писати та малювати

«Це перший дисплей зі щільністю 300 точок на дюйм, який має регульоване тепле підсвічування. І це гарантує, що він не має жодних компромісів між читанням та письмом» – каже Кіт. Історично склалося так, що більші дисплеї E Ink означають нижчу роздільну здатність. За його словами, Scribe має типову для Kindle контрастність і чіткість, але при цьому додає всі необхідні технології, які дозволяють писати на всій поверхні.

У комплекті з Kindle Scribe буде йти перо Basic Pen, окрім того, за додаткові $30 Amazon буде пропонувати просунутішу версію Premium Pen з настроюваною кнопкою швидкого доступу і датчиком, який дозволяє імітувати стиральну гумку у верхній частині. Обидва стилуси використовують ту ж саму технологію Wacom EMR і кріпляться до бокової частини Scribe за допомогою магніту, але не мають батарейок і не потребують заряджання.

Amazon Kindle Scribe – перший Kindle, на якому можна писати та малювати

Перо дозволяє додавати на Kindle Scribe під час читання «липкі нотатки» на сторінках книги, які потім показуються та зберігаються в одному місці. Крім нотаток під час читання, користувач також може використовувати Kindle Scribe як портативний блокнот, вибравши один із попередньо встановлених шаблонів для різних потреб, таких як ескізи, ведення журналів і списки справ.

Окрім того, є можливість надсилати документи зі смартфона або комп’ютера на Scribe, щоб писати у PDF-файлах і підписувати документи в електронному вигляді. На початку наступного року з оновленням програмного забезпечення також має з’явитися можливість надсилати документи до Scribe прямо з Microsoft Word.

Дизайн Scribe запозичений у Kindle Oasis, з товстою рамкою з одного боку, призначеною для тримання в руці. Пристрій має товщину 5,8 мм і важить 430 грамів.

Як і інші Kindle в лінійці Amazon, Kindle Scribe буде підключатися до Kindle Store і надавати споживачам доступ до більш ніж 13 мільйонів найменувань по всьому світу. Купуючи Kindle Scribe, американські покупці отримують безплатну чотиримісячну підписку на Kindle Unlimited, яка надає доступ до широкого вибору з понад 3 млн електронних книг.