Компанія Meta повідомила, що тестує нові функції: вони допоможуть людям легко керувати своїми акаунтами в Facebook та Instagram через один інтерфейс. Це показує спробу Meta консолідувати свої застосунки, щоб вони не так сильно відрізнялися один від одного, повідомляє CNBC.

Одна з функцій дозволяє користувачам перемикатися між обліковими записами Facebook та Instagram, якщо вони додали обидва до менеджера акаунтів. Опісля користувачі можуть перемикатися між двома додатками та бачити сповіщення для профілів у обох соцмережах. Це працює і для людей, які мають кілька акаунтів.

Meta змінила процес реєстрації користувачів, щоб полегшити вхід і створення нових акаунтів у Facebook та Instagram. Це може допомогти новим користувачам створювати акаунти в обох сервісах, а не лише в одному з додатків. Таку функцію у Meta розглядають як спосіб залучення більшої кількості користувачів.

У Meta заявили, що нові функції управління обліковими записами «в цей час обмежені Facebook і Instagram», але компанія буде «продовжувати вивчати, як поліпшити взаємодію з усіма нашими технологіями». У липні Meta дебютувала з обліковими записами, які дозволяють людям отримувати доступ до своїх гарнітур віртуальної реальності без необхідності використовувати облікові записи в Facebook. Ця зміна стала відповіддю на скарги користувачів Quest VR.