Окрім щасливих історій про Tesla Model S, які з моменту випуску подолали понад 1 млн кілометрів та досі знаходяться в справному стані, є й менш позитивний досвід використання електромобілів від Ілона Маска.

Маріо Зелая, власник Tesla Model S з Канади, який за його словами купив авто 2013 року за приблизно $140 тис., виклав у TikTok відео з історією про те, що акумулятор в його авто повністю відмовив. При цьому виявилося, що автовиробник навіть не продумав такий сценарій і в Model S без заряду неможливо потрапити в салон, адже в автомобілі немає механічних замків.

@supermariozelaya

My opinion: Tesla shut down my car over the air because my videos after refusing to pay for a new battery. #tesla #car

♬ original sound – Mario Zelaya

В сервісі Tesla власнику повідомили, що заміна акумулятора в авто буде коштувати $28 000 з податками, адже термін його сервісного обслуговування завершився рік тому. Маріо Зелая ж у відео зазначає, що батарея вийшла з ладу раптово, адже напередодні увечері Model S була на зарядці та показувала 80% заряду та 300 км запас ходу.

Відео Зелая вже набрало понад 10 млн переглядів, тож він записав продовження, в якому зазначив, що тепер намагається продати несправну Tesla Model S. Але через те, що доступ в салон заблоковано, йому довелося витрачати гроші та час на те, щоб зробити копії документів.

@supermariozelaya

Replying to @Mario Zelaya Here’s an update and some clarifications on my dead 💩 Tesla. Also, someone is buying it tomorrow for $19K and is taking on the responsibility of opening up the car. I got 85 messages on FB Marketplace on it 😅. Guess I’m selling it for cheap? #tesla #car

♬ original sound – Mario Zelaya

За словами Маріо Зелая, з ним зв’язалися інші власники Tesla з такою ж проблемою. Автор відео зазначає, що моделі Model S 2013-2014 років мають проблему протікання рідини з системи кондиціонування на основний акумулятор електромобіля. Проте, за словами Зелая, під час сервісного обслуговування, технічні спеціалісти компанії ніколи не перевіряють батарею. Нібито їм не вигідно, щоб власники авто знали про стан акумулятора.

«Я звернувся до Міністерства транспорту Канади, і вони провели розслідування щодо автомобіля. Вони не тільки провели розслідування щодо цього автомобіля, але і збираються провести таке, про яке в Tesla навіть не підозрюють» – каже Зелая.

За його словами, після технічної діагностики авто, в Tesla не захотіли відповідати на питання, чому в Model S помер акумулятор. Окрім того, компанія нібито скасувала для нього бонуси Uber, які зазвичай надає клієнтам замість підмінного авто. Маріо Зелая вважає, що компанія мала б відкликати такі дефектні Model S та усунути несправність, проте відмовляється це робити. Тепер власник непрацюючого електромобіля закликає не купувати Tesla.

@supermariozelaya

Replying to @NoMoreBoobSweat I couldn’t agree more. People need to wake up. I got contacted by someone suing Tesla for an almost identical problem to mine. I’m going to see if I can help them in their court case. Looking back, I would have had an extra $3mm if I bought the stock instead of the car. 😂 #tesla #car

♬ original sound – Mario Zelaya

У фіналі історії Зелая продав свою непрацюючу Model S та опублікував відео, як новий власник авто знімає його передню панель та підключає портативний бустер, який все ж таки дозволив розблокувати двері та потрапити у салон. Проте електромобіль показав 0 заряду акумулятора та повідомив про необхідність звернутися у сервіс.

@supermariozelaya

Replying to @poppoandy Funny enough, that’s my new daily driver. I love it. Going to wait for the 2023 Alpina model to come out then upgrading. #bmw #car #tesla

♬ Solitude – Nickツ

Тепер ексвласник проблемної Model S їздить на позашляховику BMW з 8-циліндровим двигуном внутрішнього згорання.