Як виявилось, Blizzard вважає назву Azov нацистською та забороняє її у своїх іграх. Але чому не вважає нацистськими літери ZZ у своїй власній назві й не бажає перейменовуватися на Bliard.

Інформація про бан Azov назви з’явилася на каналі «Український Гік». Як можна побачити з наведених скриншотів листування з підтримкою, назва клана Azov була виправлена на назву за замовчуванням. Після спроб оскарження з посиланням на те, що Азов – це український регіон поблизу Азовського моря, прийшла наступна відповідь від підтримки.

Blizzard заборонила гравцям називати свій клан Azov

«Оскільки назва Azov нагадує назву полку Azov, який «викликав суперечки через його ранні та нібито триваючі зв’язки з ультраправими групами та неонацистською ідеологією, використання суперечливої символіки, пов’язаної з нацизмом, і твердження про те, що члени групи брали участь у тортурах і військових злочинах». Ми не допустимо нічого подібного в наших іграх»

Blizzard заборонила гравцям називати свій клан Azov

Як зауважують у коментарях і, як відомо редакції «Межі», запити з України модерують в російському офісі Blizzard, тож така відповідь не дивна. Але здається, Blizzard останнім часом не вистачало скандалів і вони дуже хочуть отримати обвинувачення в підтримці рашистів. Цю інформацію слід поширити.

Щодо українських гравців, то дуже рекомендуємо вам в усіх випадках звертатися у підтримку англійською мовою і вимагати, щоб ваше питання розглядала європейська, а не російська підтримка. І це стосується не лише Blizzard.