Нарешті компанія SKODA представила свій новий довгоочікуваний концепт-кар Vision 7S, який виявився дуже цікавим за багатьма пунктами. Наприклад, власне – у своєму форматі: концепт-кар SKODA Vision 7S уособлює собою великий 7-місний кросовер, що виконаний у новому дизайн-стилі компанії.

Можна відмітити Т-подібні фари та ліхтарі, текстовий напис «SKODA» замість традиційного логотипа, дуже похилі передні стійки даху та майже вертикальне закінчення бокового засклення, великі 22-дюймові колеса. Ще увагу привертають сім вертикальних прорізів-ліній, які є функціональними: вони використовуються як вентиляційні отвори, а центральний елемент з помаранчевим забарвленням насправді є відкидним гаком для буксирування.

Крім того, концепт-кар SKODA Vision 7S виділяється незвичним симетричним розташуванням шести сидінь та центрально-розташованим дитячім кріслом – загалом отримуємо 7-місний салон. Доступ до якого надають дверцята, що відкриваються у різні боки. Також варто відзначити великий центральний 14,6-дюймовий дисплей, що може займати вертикальне або горизонтальне положення – в залежності від налаштувань.

Крім того, в салоні встановлено ще й 8,8-дюймовий дисплей для водія та складане кермо: в режимі Relax воно відсувається, щоб звільнити більше місця для відпочинку. Передбачені навіть такі дрібниці, як магнітні поверхні для фіксації фірмових боксів й рюкзаків: ось вона, практичність та поміркованість SKODA!

Вже й раніше було відомо, що концепт SKODA Vision 7S – це електромобіль. Однак відтепер додались деякі технічні деталі. Наприклад, місткість акумулятора складає 89 кВт·год, чого має вистачити на 600 км (або навіть більше) пробігу за вимірювальним циклом WLTP. Також анонсовано, що електромобіль зможе заряджатись електрострумом потужністю до 200 кВт.

Саме ця ретельність опрацювання концепту – в дизайні, салоні, технічних деталях – вказує нам на перспективність його втілення у серійну модель. Коли? Ось це вже інше питання. Але, схоже, у найближчі пару-трійку років.