Автомобіль Toyota Fortuner – це справжній позашляховик: рамна основа, повний привод, знижувальний ряд, потужний турбодизель. Зазвичай, такі автомобілі купляють «один раз і навік». Але це не виключає необхідності планового оновлення моделі. Що й відбулося з Toyota Fortuner для азійського ринку: планове оновлення зі зміною декількох деталей.

Наприклад, оновилась форма переднього бампера, суттєво змінились LED-фари та решітка радіатора – вони стали ще гостріші. Додано нові 18- й 20-дюймові колісні диски, з’явились чорні глянцеві деталі оздоблення, а в дорогих комплектаціях дах може бути пофарбовано у контрастний колір до основного забарвлення кузова. Найголовніша технічна зміна – додавання фірмових систем безпеки TSS (скорочення від Toyota Safety Sense).

Варто відзначити, що в лінійці представлено навіть «спортивний» варіант автомобіля Toyota Fortuner GR Sport. Останній вирізняється зовнішнім декором у спортивному стилі та оригінальним салоном з логотипами «GR» та чорно-червоним оздобленням.

Проте навіть максимальні версії Toyota Fortuner можуть запропонувати лише 2,8-літровий турбодизель на 204 «конячки» – це максимум, що є під капотом. Однак разом з ним у парі працює «автомат» та система повного приводу – адже все має бути «за канонами» справжніх позашляховиків.