Genshin Impact, рольова гра з відкритим світом від китайського розробника Hoyoverse, скоро має отримати ключове оновлення до версії 3.0 з кодовою назвою Sumeru (минулий апдейт такого ж значення, Inazuma, вийшов рік тому).

У грі з’явиться новий регіон Sumeru, який буде поділено на дві головні частини: тропічний ліс та пустелю. Як вони виглядатимуть, розробник продемонстрував у новому відео:

Нові біоми справляють враження видовищними краєвидами й органічно вписуються у фентезійний дизайн гри. Так, у лісі буде місто, “збудоване” на великому дереві, а в пустелі — стародавні руїни. Також апдейт Sumeru додасть новий “трав’яний” елемент — Dendro, що має оновити бойову систему.

Крім того, гра отримає нову сюжетну лінію з протистоянням з Провісниками Фатуї — одними з головних “негідників” у Тейваті. Офіційної дати релізу Genshin Impact 3.0 поки що немає, але якщо розробник дотримуватиметься власного розкладу випуску апдейтів кожні шість тижнів і надалі, то очікувати апдейт Sumeru варто наприкінці серпня.