Сайт Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» повністю оновили. Редизайн сайту безплатно зробила ІТ-компанія SoftServe.

«Оновлений сайт — це для Фонду, в тому числі можливість ефективніше допомагати війську. Завдяки партнерам, тепер ми маємо зручний для користувачів ресурс і рішення, яке дозволяє швидше й безпечніше надсилати через «Повернись живим» пожертви для армії та донейти для підтримки команди», — пояснює директор Фонду з розвитку та партнерства Олег Карпенко.

«Тепер, — повідомляють у Фонді, — переказати кошти на підтримку українських захисників можна всього за два кроки».

Раніше, щоб пожертвувати гроші до організації, потрібно було зробити щонайменше чотири кроки, а оплата проводилася на зовнішньому ресурсі. Партнер Фонду міжнародний платіжний провайдер Solidgate розробив рішення Payment Link, завдяки якому у новій версії сайту достатньо натиснути кнопку «Підтримати» та ввести електронну пошту і реквізити банківської картки, або скористатися Google чи Apple Pay. Незабаром планують додати ще й функцію регулярних платежів. Крім того, Solidgate погодилася працювати з Фондом без комісії, яка раніше могла сягати мільйонів гривень.

Загалом, ІТ-спеціалісти SoftServe покращили безпеку сайту, зовнішній інтерфейс та зручність для користувачів, перевели його на сучасну хмарну інфраструктуру, а також оптимізували для внутрішнього користування та адаптували систему управління контентом (CMS), відповідно до потреб організації. Відтепер «Повернись живим» планує розширити межі своєї роботи та більш системно підтримувати Україну медійно — зокрема, розповідаючи про перебіг війни, аналізуючи силовий блок та оборонні рішення.