GitHub Copilot – помічник на основі штучного інтелекту, який пропонує код у редакторі – став загальнодоступним для всіх розробників. Ціна за користування складає $10 на місяць або $100 на рік. Підтверджені студенти та розробники популярних проєктів з відкритим кодом зможуть працювати з ним безплатно. Про це повідомляє Томас Домке, CEO GitHub. 

«Ми створили GitHub Copilot як розширення до редактора, щоб ніщо не заважало вашій роботі. GitHub Copilot передає колективне знання світових розробників у розширення до редактора, яке пропонує код у реальному часі, щоб допомогти вам фокусуватися на найважливішому – створенні програмного забезпечення», – йдеться у повідомленні. 

Коли розробник друкує код або коментарі, помічник пропонує наступний рядок коду. Однак він не обмежується одним словом або рядком, а може пропонувати повні методи, шаблонний код, цілі модульні тести та навіть складні алгоритми.

За допомогою GitHub Copilot можна: 

  • отримувати підказки на основі штучного інтелекту під час програмування, обирати серед них різні варіанти, приймати, відхиляти або редагувати;
  • працювати в зручному середовищі, інтегруючи помічника у популярні редактори, як-от Neovim, JetBrains IDEs, Visual Studio, and Visual Studio Code у якості розширення;
  • впевнено програмувати на незнайомій території, оскільки помічник пропонує синтаксис і код на десятках мов.

Зараз помічник доступний для окремих розробників. Пізніше цього року його почнуть пропонувати для компаній. Щоб спробувати роботу з GitHub Copilot, можна скористатись безплатним пробним періодом на 60 днів.