«Нова пошта Глобал» вже з 15 червня планує відновити доставку товарів з онлайн-магазину AliExpress напряму в Україну.

«Це найочікуваніше відновлення доставки, якого українці чекали. Ми провели десятки зустрічей з партнером, щоб запевнити його, що ми працюємо у звичному графіку і вже відновили свою довоєнну швидкість. Тож тепер користувачі знову можуть замовляти доставку товарів з AliExpress одразу із сайту у зручне відділення або поштомат «Нової пошти». Для цього потрібно лише вказати опцію AliExpress Standard Shipping та на карті обрати найближче працююче відділення/поштомат», – заявив СЕО «Нова пошта Глобал» Юрій Беневитський.

До початку війни, AliExpress очолював ТОП найулюбленіших закордонних інтернет-магазинів українців. У середньому за день клієнти «Нової пошти» замовляли близько 2,6 тонни товарів з AliExpress.

Нагадуємо, що з 12 травня «Нова пошта Глобал» поновила доставку замовлень з iHerb – найпопулярнішого американського онлайн-магазину косметики та парфумерії. За місяць роботи українці замовили рекордні 40 тисяч посилок із вітамінами та БАДами. Середній чек посилки з iHerb виріс до $87, а от середня вага не змінилася, як і до війни, – 2,3 кг. Зараз найчастіше замовляють кияни 25-34 років, а також активно роблять покупки жителі Рівненської, Хмельницької, Тернопільської та Волинської областей.