Google Docs нарешті додасть функцію, яка дуже спрощувала життя користувачів Microsoft Word – можливість виділяти та форматувати одразу кілька блоків тексту. Якщо стаття має кілька підзаголовків або слів, які треба виділити, більше не доведеться змінювати їх по черзі. 

Вибрати кілька блоків тексту просто. Виділіть перший, який потрібно форматувати, потім затисніть ⌘ (для Mac) або Ctrl (для Windows) та продовжуйте виділяти потрібні блоки. Після того, як увесь потрібний текст вибрано, можна відпустити клавішу та зробити необхідне форматування. 

Нова функція Google Docs – можна форматувати кілька блоків тексту одночасно

Функція дозволить не лише форматувати, а й видаляти одразу кілька вибраних блоків тексту, а також додавати коментарі, що релевантні для кількох речень одночасно. Щоправда, не для всіх випадків її використання буде найкращим варіантом. Наприклад, змінити стиль усіх заголовків зручніше за допомогою випадного списку «Стилі», аніж виділення вручну.   

Якщо функція ще не доступна у вас, слід трохи зачекати. Google обіцяє додати функцію до акаунтів усіх користувачів протягом наступних 15 днів.