Програма самостійного ремонту iPhone від Apple — це спроба компанії показати свою прихильність праву користувачів самостійно ремонтувати пристрої. Проте на практиці є лише імітацією такого права. Як пише видання The Verge, що отримало набір для ремонту, його посібники є технічними, тупими та мають сенс, лише якщо ви використовуєте спеціальні інструменти Apple, але вони не зручні для користувачів і надходять у двох футлярах розміром з валізу.

Набір Apple для самостійного ремонту iPhone виявися заскладним та дорогим "задоволенням"

Як пише журналіст Шон Холлістер сервіс виявився навіть гіршим, ніж здається на папері. У нього багато проблем, однією з яких є ціна. За новий акумулятор для iPhone mini компанія просить $69, тобто таку саму ціну, яку офіційний сервіс в американських Apple Store бере за батарею та її встановлення. Але це ще не все, у $49 обійдеться оренда на сім днів сертифікованого Apple набору інструментів.

Набір Apple для самостійного ремонту iPhone виявися заскладним та дорогим “задоволенням”

Компанія Apple також вимагає, щоб на кредитній картці клієнта були кошти в розмірі $1200 в якості застави, вони будуть списані, якщо набір інструментів не буде повернуто протягом семи днів. У випадку Холлістера, акумулятор прибув через два дні після комплекту інструментів, тому у нього було лише п’ять днів, щоб завершити ремонт, процес якого складно назвати дружнім для користувача. В основному через масу неоднозначних інструкцій, надзвичайно складні частини та інструменти, які не спрацьовували з першого разу.

А фіналом спроби самостійного ремонту стало те, що iPhone не визнав акумулятор справжнім. Як виявилося, після встановлення нових деталей користувачу ще потрібно зв’язатися зі сторонньою компанією та надати їй дистанційне керування пристроєм для перевірки деталей.