Google дозволив видаляти з результатів пошуку особисту інформацію. Раніше це можна було зробити лише з даними, які дозволяли викрасти особистість чи гроші. 

Важливо: навіть якщо контент видалять з пошуку, він все одно може залишитись на сторінці або форумі, де він розміщений. Його зможуть знайти через інші пошукові системи, соцмережі тощо. Google радить звертатися до веб-майстра сайту, щоб остаточно видалити такий контент. 

Перелік того, що можна видалити з пошуку:

 • контактна інформація, така як адреса, номер телефону чи електронна адреса;
 • конфіденційні ідентифікаційні номери державного зразка;
 • номери банківських рахунків;
 • номери кредитних карток;
 • зображення власноручних підписів;
 • зображення документів, які посвідчують особу;
 • особисті, конфіденційні та офіційні записи, як-от медичні карти;
 • особиста контактна інформація (фізичні адреси, номери телефонів і електронні адреси);
 • конфіденційні облікові дані.

За запитом Google також може видалити інтимні зображення, порнографічні діпфейки або фотошоп, який використовує схожість людини. 

Як видалити свій номер телефона та пошту з пошуку Google?

 1. Надіслати запит на вилучення особистої інформації через цю форму
 2. Спершу вказати, де саме слід видалити інформацію: лише в пошуку, або на веб-сайтах теж. 
 3. Якщо видалити потрібно лише в пошуку, Google запропонує два види запитів: на вилучення веб-сторінки або зображень. 
 4. Щоб вилучити веб-сторінку, у запиті слід ввести її URL-адресу. 
 5. Щоб вилучити картинку, слід спершу знайти її в Google Зображеннях, потім скопіювати URL-адресу і так само додати у запит. 

Google також допомагає видалити інформацію з веб-сторінок. Якщо обрати пункт «Видалити інформацію в результатах пошуку або на веб-сайті» і на питання, чи зв’язувались ви з веб-мастером сайту, вказати відповідь «Ні. Як мені це зробити?», Google надасть розгорнуту інструкцію. 

Якщо обрати інші варіанти відповідей («Так» або «Ні, дякую»), далі потрібно буде вказати, яку саме інформацію слід видалити. Після цього заповнити поля запиту, які формуються залежно від попередньої відповіді. 

Коли запит надіслано, на електронну пошту надійде автоматичне підтвердження. Запит розглянуть і, за потреби, зберуть додаткову інформацію. Далі на пошту прийде сповіщення з результатом. Контент або вилучать, або надішлють пояснення, чому запит не відповідає вимогам.