Український розробник з Черкас Павло Ізотов створив гру, у якій можна відбудовувати міста України. Проєкт з’явився у бомбосховищі, де чоловік ховався під час повітряних тривог разом із дружиною. 

За словами Павла, він не зміг вступити до війська через стан здоров’я. В укритті, де вони часом перебували, не було інтернету, однак можна було писати код. Гру створили своїми силами – із дизайном розробнику допоміг товариш, а тестуванням займалась дружина. 

Rebuild Ukraine – гра, яка «відбудовує» Україну та передає кошти на благодійність

У сховищі чоловік почув, як діти грають на мобільних та обговорюють війну, зброю та смерть. Так з’явилась думка створити альтернативну розвагу. Весь прибуток від внутрішньої реклами Rebuild Ukraine спрямовує на гуманітарні благодійні організації, які допомагають українцям.  

«Ідея в тому, щоб вони грали не в усілякі стрілялки й говорили про те, як когось убити або підірвати, а відволіклися. Спрямували увагу на відновлення міст. Тим більше, що кожен, кожен хто грає (у Rebuild Ukraine), в прямому сенсі робить внесок у відновлення країни» – говорить Павло Ізотов. 

Гра полягає в тому, щоб, натискаючи на цеглинки на екрані, відбудовувати українські будинки та пам’ятки. Тут є понад 100 рівнів і 10 великих міст України, серед яких Київ, Харків, Маріуполь та інші. 

Rebuild Ukraine вже доступна для Android. Версія гри для iOS ще в розробці. Павло також планує додати внутрішньоігрові покупки – наприклад, цеглинок або частин пам’ятників. Отримані кошти також передадуть на благодійність.