У WhatsApp анонсували нову функцію, яка матиме назву «Спільноти». Додатком користуються школи, локальні клуби, громадські організації та інші об’єднання. WhatsApp врахував їхні відгуки та створив спільноти, щоб допомогти користувачам краще керувати активними груповими бесідами. 

У WhatsApp з’являться спільноти – як вони працюватимуть

Спільноти дозволяють користувачам об’єднувати окремі групи та зручніше їх структурувати. Так їх учасники дізнаватимуться про оновлення у спільнотах і будуть легше створювати групи для обговорення дрібних питань. 

Розробники потурбувались і про можливості адміністрування – тут можна надсилати оголошення всім учасникам і обирати групи, які можна додавати до спільнот. Принцип роботи груп у WhatsApp також удосконалили незалежно від того, чи належать вони до спільнот. 

У WhatsApp з’являться спільноти – як вони працюватимуть

Серед оновлень у додатку слід очікувати: 

  • Реакції зі смайлами, завдяки яким користувачі зможуть швидко і без слів відреагувати на повідомлення.
  • Видалення для адміністраторів, які зможуть прибирати помилкові або проблемні повідомлення з бесід. 
  • Обмін файлами до 2 Гб, що дає можливість надсилати більші файли. 
  • До 32 учасників аудіодзвінків, які можуть приєднатися до зустрічі. Також для розмов наживо у WhatsApp представлять новий дизайн. 

Також у компанії продовжують використовувати наскрізне шифрування повідомлень, щоб забезпечити конфіденційність своїх користувачів. Тісно пов’язані групи, такі як релігійні спільноти, батьки школярів чи працівники однієї компанії, можуть бути впевненими у тому, що їх спілкування безпечне.