План Apple додати функцію вимірювання артеріального тиску до розумного годинника зустрівся з труднощами. Стало відомо, що вона з’явиться не раніше 2024 року. 

Виробник має команди, які працюють над датчиком та програмним забезпеченням для функції вимірювання тиску. Її планували впродовж щонайменше чотирьох років, однак під час тестування виникли проблеми з точністю вимірів. Тепер до виходу на ринок потрібно ще два роки, і це може відкластися до 2025. 

Вимірювання тиску може стати ключовою функцією у продажу розумних годинників, однак цю технологію досить складно втілити. Конкуренти Apple – Samsung Electronics Co. – вже випустили годинники з вимірюванням тиску. Проте їх щомісяця слід калібрувати за допомогою звичайного тонометра.

Зараз Apple тестує функцію на своїх співробітниках. Пристрій не повідомляє конкретні систолічні та діастолічні показники, однак попереджає про високий кров’яний тиск, щоб людина могла перевірити показники медичним пристроєм та звернутись до лікаря. 

У компанії також працюють над тим, щоб додати до розумних годинників неінвазивне вимірювання рівня цукру в крові, що може бути корисним для діабетиків. Однак до випуску цієї функції лишається кілька років, і цільовий рік виходу на ринок ще не визначено. Тим часом у компанії планують додати до годинника та додатка Health покращену підтримку глюкометрів сторонніх виробників. 

Хоча до відслідковування артеріального тиску та рівня цукру в крові за допомогою Apple Watch ще далеко, компанія працює над іншими оновленнями, які вийдуть раніше. Від виробника слід очікувати нові функції для жіночого здоров’я, сну, фітнесу та прийому ліків.