GoPro анонсувала модифіковану версію популярної екшн-камери, орієнтовану на використання у дронах – Hero 10 Black Bones.

Hero 10 Black Bones пропонує такі функції як систему стабілізації HyperSmooth 4.0 та можливість знімати відео з характеристиками 5.3K@60, 4K@120 або 2.7K@240, при цьому важить лише 54 г — втричі менше ніж звичайна Hero 10 Black. Це робить можливим використання нової камери на дронах з пропелерами від 3”.

Зменшити вагу на 100 г (у порівнянні з Hero 10 Black) вдалося завдяки відмові від власного акумулятора – GoPro Bones живиться від батареї дрона. В камері встановлено такі самі процесор та датчик зображення, що й у Hero 10 Black.

За словами засновника GoPro Ніколаса Вудмена, “Hero 10 Black Bones — це важливий крок у наданні основних можливостей камер GoPro аудиторії зі специфічними потребами. Нова модель має якість зображення та продуктивність основної Hero 10 Black у легкому корпусі, що робить її ідеальною для аерозйомки”.

Наразі Hero 10 Black Bones доступна лише в США, придбати камеру вже можна на офіційному сайті. Вартість становить $500 без передплати на сервіси GoPro, $400 для нових користувачів та $350 — для тих, у кого вже є активні акаунти.