На разі далеко не всі українці можуть потрапити до лікаря та отримати допомогу відповідного фахівця звичним шляхом візиту до лікарні. Але у деяких випадках звичайної консультації може бути достатньо. У Мінцифрі розповіли, якими сервісами зараз можуть користуватися громадяни для отримання безоплатної медичної консультації.

Добірка містить п’ять сервісів та застосунків, які допоможуть зв’язатися з лікарями в Мережі. Один з них передбачає консультації з психологом, якщо запит пов’язаний з війною. Інші допоможуть зі зверненнями до будь-яких інших лікарів та волонтерів.

Потребуєте консультації лікаря, але не маєте доступу до лікарні? Розповідаємо про сервіси, де українці, які постраждали від війни, можуть отримати БЕЗОПЛАТНУ медичну онлайн-консультацію лікарів.

1️⃣ Медичний сервіс Helsi. Тут можна записатися до медиків усіх спеціальностей. Кваліфікація усіх лікарів є підтвердженою в Міністерстві охорони здоров’я. Для запису на консультацію не потрібно мати декларацію та направлення від сімейного лікаря, достатньо обрати потрібного спеціаліста та час консультації. 

2️⃣ Doctor Online — Health Assistant. Отримати консультацію сімейного лікаря або вузькопрофільного спеціаліста, замовити ліки чи розшифрувати результати лабораторних досліджень онлайн можна на порталі. 

3️⃣ Viveo Cares Foundation — застосунок, де лікарі 24/7 надають консультації українцям, які мають проблеми зі здоров’ям та проживають у зоні бойових дій країни. 

4️⃣ Likar.support — онлайн-сервіс, де лікарі-волонтери нададуть термінову медичну допомогу онлайн. 

5️⃣ teplo.app — застосунок, який допоможе отримати безплатну консультацію психолога, якщо ваш запит пов’язаний із війною. 

Діліться добіркою з тими, хто потребує медичної допомоги. Бережіть себе та близьких💛💙