Meta Platforms, власник Facebook та Instagram, заявила про уточнення своєї політики модерації контенту, тепер вони не дозволяють бажати смерті русні та главам держав країн, які напали на Україну, йдеться у внутрішньому дописі компанії, яке потрапило до Reuters.

Це було зроблено після того, як Meta минулого тижня тимчасово дозволила деякі пости у Facebook та Instagram із закликами до смерті путіна, лукашенка та їхніх військових. Проте після блокування Instagram в Росії, компанія почала давати задню.

«Зараз ми звужуємо фокус, щоб чітко пояснити у своїй політиці, що це ніколи не слід інтерпретувати як потурання насильству проти росіян загалом», — написав президент Meta Global Affairs Нік Клегг у дописі на внутрішній платформі компанії в неділю.

«Ми також не допускаємо закликів до вбивства глави держави… Отже, щоб усунути будь-яку двозначність щодо нашої позиції, ми ще більше звужуємо наші вказівки, щоб чітко пояснити, що ми не допускаємо закликів до смерті глави держави на наших платформах», – сказав Клегг.

За словами Клегга, політика щодо мови ворожнечі не буде змінюватися відносно до рашистів.

«Meta виступає проти русофобії. У нас немає терпимості до закликів до геноциду, етнічної чистки чи будь-якої дискримінації, переслідування чи насильства щодо росіян на нашій платформі», – сказав він.

Клегг також написав, що Meta планує передати створення рекомендацій для модераторів контенту, до незалежної наглядової ради, яка була створена, щоб допомогти платформі відповісти на деякі з найскладніших питань щодо свободи вираження поглядів.