Формат навушників True Wireless міцно закріпився на ринку портативного аудіо. Конкуренція тут досить висока і якщо стоїть завдання вибрати функціональний гаджет з хорошою якістю звучання й не витратити зайвого, то в широкому асортименті легко загубитись. Можливо саме наш огляд допоможе вам визначитись з покупкою. Сьогоднішній гість Redmi Buds 3 – повністю бездротові навушники з доступного цінового сегмента.

Характеристики Redmi Buds 3

Розміри та вага навушника

Висота: 40,7 мм

Ширина: 16,9 мм

Товщина: 18,7 мм

Вага: 4,5 г

Розміри та вага кейсу з навушниками

Висота: 49,6 мм

Ширина: 49,6 мм

Товщина: 24,4 мм

Вага: 41 г

Місткість акумулятора навушника 35 мА⋅год
Місткість акумулятора футляра 310 мА⋅год
Розмір динаміка 12 мм
З’єднання Bluetooth 5.2
Процесор Qualcomm QCC3040 BLUETOOTH
Автономність

До 5 годин від однієї зарядки

До 20 годин в парі з зарядним футляром

Захист IPX4
Рекомендована ціна в Україні 999 грн

Комплектація

Огляд Redmi Buds 3: TWS навушники за 999 грн

Поставляються навушники в м’якій картонній коробці білого кольору, її простий формат натякає на невисоку ціну пристрою. В ній знаходяться: зарядний кейс з навушниками, кабель для зарядки USB Type-C та інструкція з використання.

Дизайн та ергономічність

Огляд Redmi Buds 3: TWS навушники за 999 грн

Зарядний кейс білого кольору з глянцевою поверхнею має компактний розмір. Кришка з’єднується з корпусом за допомогою пластикового шарніра, але конструкція виглядає надійною, натяки на люфт відсутні. 

Верхня частина футляру прилягає щільно, але деталі між собою підігнані не ідеально. На корпусі кейса розташовані: порт USB Type-C, кнопка для підключення та світловий індикатор.

Корпус гарнітури виконаний також з білого пластику та має глянцеву поверхню. Redmi Buds 3 середнього розміру та тендітністю не виділяються, особливо це стосується товщини ніжок. 

На кожному навушнику можна виявити: пару мікрофонів, контакти для зарядки, датчик положення та втоплену в корпус ніжки невеличку мітку сенсора.

Огляд Redmi Buds 3: TWS навушники за 999 грн

Посадка гарнітури комфортна та не викликає неприємних відчуттів, її зручно використовувати протягом тривалого часу.

Підключення, керування та функціональність

Огляд Redmi Buds 3: TWS навушники за 999 грн

Підключення відбувається за допомогою стандартної процедури, необхідно активувати Bluetooth основного пристрою та натиснути й утримувати кілька секунд кнопку з’єднання на зарядному кейсі. В процесі утворення пари, користувача зустріне вікно для швидкого сполучення де можна спостерігати рівень заряду батареї навушників та футляра (актуально для смартфонів виробника). Для з’єднання використовується модуль Bluetooth 5.2. 

Завдяки наявності датчиків положення, навушники припиняють відтворення коли ви їх дістаєте з вух та автоматично продовжують грати при посадці. Керувати гарнітурою можна за допомогою тапів по сенсорній поверхні:

  • подвійний дотик: наступний трек, відповідь на дзвінок
  • потрійний дотик: попередній трек, покласти трубку й відхилити дзвінок
  • довге натискання: пауза та відтворення

Проблем з точністю роботи сенсорів за час тестування не виникало. Регулювати гучність з їх допомогою можливості немає. Зручного додатку для глобальної версії навушників від виробника знайти не вийшло, але можна скористатись додатком Mi Buds M8, що створили ентузіасти. 

Тут є можливість: налаштувати жести, оновити гаджет та скористатися функцією пошуку втраченого навушника. Redmi Buds 3 мають захист від вологи та пилу за стандартом IPX4.

Звук та розмовний мікрофон Redmi Buds 3

Огляд Redmi Buds 3: TWS навушники за 999 грн

В навушниках використовуються 12 мм драйвери. Керує всіма процесами чипсет Qualcomm QCC3040. Технологію ANC виробник не використовує та це зрозуміло, враховуючи цінове позиціювання, але рівня гучності достатньо навіть в шумних місцях. Звук гарнітури, з огляду на її вартість, не розчарував й нічим особливим не вразив. Та навряд чи хтось з аудіофілів буде цікавитись бюджетними бездротовими навушниками, ця гарнітура не про насолоду широкою інструментальною сценою. Redmi Buds 3 привернуть увагу перш за все тих, хто полюбляє споживати музику в фоновому режимі, слухати подкасти та переглядати відео. Навушники тримають зв’язок стабільно, без розсинхронізації та затримок.

Подвійні високочутливі мікрофони, вбудовані в Redmi Buds 3, зменшують навколишній шум при спілкуванні. Розмовний мікрофон працює дещо гірше ніж в топових моделях, але співрозмовники не скаржились на якість звуку.

Автономність

Огляд Redmi Buds 3: TWS навушники за 999 грн

Навушники здатні працювати до 5 годин від однієї зарядки або до 20 годин в парі з зарядним футляром. Якщо припустити, що для відтворення пісні потрібно в середньому 4 хвилини, пристрій може відтворити загалом 300 пісень. Фактичний час може відрізнятися залежно від умов використання: рівня гучності, кількості телефонних розмов, температури навколишнього середовища. Загалом рівня автономності достатньо для активного користування.