В цьому огляді будемо знайомитися з HUAWEI FreeBuds Lipstick – це повністю безпровідні навушники, кейс яких стилізовано під губну помаду, а корпус виконано в червоному кольорі. Тому цікаво подивитися, чи став дизайн єдиним надбанням моделі, чи вона може запропонувати користувачам хорошу функціональність та звук.

Характеристики FreeBuds Lipstick

Розміри та вага навушника Висота: 41,4 мм
Ширина: 16,8 мм
Товщина: 18,5 мм
Вага: 4,1 г
Розміри та вага кейсу без навушників Висота: 70 мм
Ширина: 27,4 мм
Товщина: 27,4 мм
Вага: 84,5 г
Розмір динаміка 14,3 мм
З’єднання Bluetooth 5.2
Процесор Kirin A1
Автономність Повністю заряджені навушники: 4 години (з вимкненим ANC)
Повністю заряджені навушники: 2,5 години (з ввімкненим ANC)
З чохлом-акумулятором: 22 годин (з вимкненим ANC)
З чохлом-акумулятором: 14 години (з ввімкненим ANC)
Рекомендована ціна в Україні 6 999 грн

 

Дизайн та ергономічність FreeBuds Lipstick

Зарядний кейс має відносно невеликі розміри, тому не займе багато місця в сумці, але специфічна форма та чимала вага може створити незручності при носінні в кишені. Основа корпусу зроблена з нержавіючої сталі та зовні вкрита пластиком з глянцевою поверхнею. Дизайн футляру виглядає вишукано з класичним поєднанням чорного та золотого кольорів. 

Як і всі пристрої з глянцевими поверхнями, футляр збирає на собі велику кількість відбитків пальців. На нижній частині корпусу розміщена кнопка для підключення, порт USB Type-C та індикатор заряду. Кришка щільно фіксується магнітами до корпуса, але не має кріплення до основного блоку. Під нею користувач знайде навушники яскраво червоного кольору. Виробник пропонує на вибір лише один варіант, що зрозуміло. Якесь інше поєднання кольорів уявити складно.

Конструктивно HUAWEI FreeBuds Lipstick – це навушники-вкладиші. Їх форма максимально нагадує FreeBuds 4. На відміну від інших, гарнітура без зайвих проблем дістається з кейса. FreeBuds Lipstick сидять у вушних раковинах  зручно. Але це, звичайно, залежить від фізіології користувача, тому перед купівлею варто влаштувати прімірку.

Огляд HUAWEI FreeBuds Lipstick: гаджети ще не були такими романтичними

Навушники зручно використовувати як гарнітуру протягом тривалого часу. Якість збирання та матеріали виконані на високому рівні, як і належить гаджету преміального сегмента. 

Підключення, керування та функціональність

Огляд HUAWEI FreeBuds Lipstick: гаджети ще не були такими романтичними

Для з’єднання з іншими пристроями в Huawei FreeBuds Pro використовується модуль Bluetooth 5.2. Для першого підключення необхідно натиснути й утримувати кілька секунд кнопку з’єднання. Завдяки наявності датчиків навушники припиняють відтворення, коли ви їх дістаєте з вух, і автоматично продовжують грати, коли одягаєте назад. Керувати гарнітурою можна за допомогою сенсорних панелей на ніжках навушників:

  • подвійний дотик: відповісти чи завершити виклик, відтворення та пауза, попередній або наступний трек
  • проведення пальцем вгору чи вниз: керування рівнем гучності
  • довге натискання: увімкнути чи вимкнути функцію приглушення шуму, відхилити виклик

HUAWEI FreeBuds Lipstick підтримують одночасне підключення до двох пристроїв. Функція дуже зручна, адже вам не потрібно вручну перемикатися між різними девайсами, коли ви використовуєте навушники. Налаштувати жести керування можна у фірмовому додатку Huawei AI Life. Він дозволяє побачити рівень заряду навушників та кейсу, налаштувати режим шумопоглинання, об’єднати в пару з іншим пристроєм, скористатися функцією пошуку (лунає сигнал з втраченого навушника), оновити програмне забезпечення тощо. 

Додаток можна завантажити з магазину HUAWEI AppGallery, на офіційному сайті розміщено для зручності QR-код з посиланням. Це приємно, що в HUAWEI, на відміну від деяких інших виробників, зробили доступним додаток для налаштувань не тільки для своїх смартфонів. FreeBuds Lipstick мають захист за стандартом IPX4. Занурювати в воду їх звісно не бажано, а от в дощову погоду чи в спортивному залі навушникам нічого не загрожуватиме.

Звук та шумопоглинання

Огляд HUAWEI FreeBuds Lipstick: гаджети ще не були такими романтичними

За відтворення звуку FreeBuds Lipstick відповідають 14,3 мм динамічні драйвери з LCP-діафрагмою. Керує гаджетом процесор Kirin A1. У кожен навушник вбудовано басову трубку, що забезпечує вібрацію діафрагми. Звук у FreeBuds Lipstick виявився досить приємним. Вони добре справляються з різними музичними жанрами, пропонуючи доволі деталізований та чистий звук, який припаде до душі більшості користувачів. Не зважаючи на відкриту конструкцію гарнітура генерує відчутні баси. Навушники тримають зв’язок стабільно, розсинхронізації та затримок при перегляді відео та в ігровому процесі виявлено не було. Спілкуватись через переговорні мікрофони зручно, співрозмовники на якість не скаржились.

HUAWEI FreeBuds Lipstick використовують технологію активного приглушення шуму, та нібито здатні визначати унікальний стиль носіння власника. Працює система не ідеально, враховуючи особливості конструкції гарнітури, але в транспорті, з увімкненим ANC, музикальні композиції чутно помітно краще.  

Автономність FreeBuds Lipstick

Огляд HUAWEI FreeBuds Lipstick: гаджети ще не були такими романтичними

Навушники обладнані акумулятором місткістю 30 мА*год, а в кейсі встановлено батарею на 410 мА*год. Параметри автономності не сильна сторона HUAWEI FreeBuds Lipstick. Виглядають вони при ідеальних умовах наступним чином: 

  • відтворення музики з повністю зарядженими навушниками: 4 години (з вимкненою функцією ANC)
  • відтворення музики з повністю зарядженими навушниками: 2,5 години (з ввімкненою функцією ANC)
  • відтворення музики з чохлом-акумулятором: 22 годин (з вимкненою функцією ANC)
  • відтворення музики з чохлом-акумулятором: 14 години (з ввімкненою функцією ANC)

На практиці автономності буде більш чим достатньо протягом дня, навіть при активному спілкуванні через розмовні мікрофони.