Традиційно на початку року компанія Samsung анонсувала нову флагманську S-серію, вінцем якої став смартфон Galaxy S23 Ultra. Ця модель мала увібрати в себе все найкраще, що сьогодні є в арсеналі виробника, тому й очікування від неї доволі високі. Але, на перший погляд, різниця між Galaxy S23 Ultra та його попередником не дуже значна, адже маємо схожий дизайн та можливості. Проте забігаючи наперед зазначу, що Samsung попрацювали майже над кожною характеристикою нового смартфона. Наскільки це допомогло Galaxy S23 Ultra та чи в змозі апарат виправдати високі очікування, я розкажу в цьому огляді.

Характеристики Galaxy S23 Ultra

Розміри та вага

163,4 x 78,1 x 8,9 мм

234 грами

Оперативна пам’ять і сховище  12/256 ГБ або 12/512 ГБ
Процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
Графічний процесор Adreno 740
Бездротові модулі Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, NFC
Дисплеї

6,8-дюймовий Dynamic AMOLED 2X

Роздільна здатність: 3088х1440 точок

Частота оновлення: 1-120 Гц

Підтримка пера S Pen

Основні камери

200 Мп ширококутна, 1/1.3 дюйма, f/1.7, лазерний автофокус, оптична стабілізація;

10 Мп перископічна телефото, 1/3,52 дюйма, f/4.9, PDAF, оптична стабілізація, 10x зум;

10 Мп телефото, 1/3,52 дюйма, f/2.4,PDAF, оптична стабілізація, 3x зум;

12 Мп ультраширококутна, 1/2,55 дюйма, f/2.2, 120˚, PDAF, електронна стабілізація.

Фронтальна камера 12 Мп, ƒ/2.2
Аудіо Стереодинаміки
Акумулятор 5000 мА•год
Зарядка Провідна до 45 Вт, безпровідна — до 15 Вт, реверсивна — до 4,5 Вт
Роз’єми USB Type-C 3.2
Операційна система Android 13, One UI 5.1
Рекомендована ціна в Україні 12/256 ГБ – 57 999 грн; 12/512 ГБ – 61 999 грн.

Комплект постачання

Смартфон потрапив до мене без офіційного пакування, це не рідкість для тестових моделей, проте ніяких сюрпризів для покупців Galaxy S23 Ultra не буде. В коробці зі смартфоном вони знайдуть тільки зарядний кабель USB Type-C та документацію.

Дизайн та матеріали

Минули часи, коли компанія Samsung намагалася з року в рік шукати екстравагантні рішення для дизайну своїх флагманських смартфонів. Тепер основний фокус виробника зосереджений, з одного боку, на невеликих змінах, але з іншого, вони роблять зовнішність моделей більш цільною. Після адаптації минулого року дизайну Note20 Ultra під S22 Ultra, компанія здається залишила мало простору для його вдосконалення. Але як показує практика з Galaxy S23 Ultra – навіть невеликі зміни можуть значно впливати на ергономіку.

Огляд Galaxy S23 Ultra

Тому хоча форма корпусу та розміри нової моделі майже не змінилися, в руці вона відчувається як зовсім інший смартфон. Не в останню чергу завдяки тому, що бокові грані в S23 Ultra стали більш пласкими, апарат банально зручніше тримати в руці.

Огляд Galaxy S23 Ultra

Чисто естетично, екрани, які закругляються по боках роблять рамки майже невидимими, це гарно і до цього легко звикнути. Але як не крути, дисплеї, що мають мінімальне заокруглення або ж взагалі повністю пласкі – зручніші у використанні та надають більше корисної площі для роботи з інтерфейсом. В Galaxy S23 Ultra екран став менше заокругленим по боках, що, на мою думку, покращило загальну ергономіку. Але повністю плаский дисплей, як на мене, взагалі був би ідеальним варіантом.

Огляд Galaxy S23 Ultra

Смартфон краще лежить у руках і з ним справді стало зручніше працювати. Навіть бокові клавіші регулювання звуку та живлення стали краще, бо завдяки більш пласким граням вони стали менш гострими.

Огляд Galaxy S23 Ultra

Загалом зміни в дизайні Galaxy S23 Ultra ледве тягнуть на косметичні, проте під ними закладений практичний сенс, що не може не радувати. Адже зміна дизайну заради зміни дизайну – це не завжди добре. Мені свого часу подобався дизайн Note20 Ultra, потім було приємно побачити його адаптацію в S-серії, і він досі, як на мене, залишається актуальним.

Огляд Galaxy S23 Ultra

Особливо з мінімалістичним блоком камер, який хоча й став більшим в Galaxy S23 Ultra, проте все ще менше виступає із корпусу, ніж у деяких конкурентів. У фірмових чохлах Samsung виступ камер так взагалі згладжується.

Матеріали смартфона дещо оновилися, компанія Samsung першою отримала доступ до нового скла Corning Gorilla Glass Victus 2, яке прикриває дисплей та тильну частину корпусу. Воно відрізняється від попередника кращим захистом при падінні на не рівні поверхні. Як заявляють в компанії Corning, це скло витримує падіння з висоти 1 метр на поверхню, яка імітує бетон та асфальт. В реальному житті таке не хочеться перевіряти, тому повіримо виробнику на слово.

Огляд Galaxy S23 Ultra

Рамка корпусу Galaxy S23 Ultra зроблена з авіаційного алюмінію, якого стало трохи більше внаслідок додавання пласкіших бокових граней, але вага смартфона майже не змінилася – 233 грами проти 229 грамів в S22 Ultra.

Огляд Galaxy S23 Ultra

Також залишився захист від води та пилу по стандарту IP68, тому смартфон як мінімум має пережити сильний дощ або короткочасне занурення у воду. Сам стандарт передбачає герметичність на глибині до 1,5 метри на час до 30 хвилин, але жоден виробник не готовий під цим підписатися та не вважає потрапляння води у корпус гарантійним випадком.

Дизайн Galaxy S23 Ultra порівняно з S22 Ultra

Дисплей та перо S Pen

Цього року компанія Samsung не стала змінювати екран в Galaxy S23 Ultra, тому маємо по суті ту саму 6,8-дюймову сенсорну матрицю Dynamic AMOLED 2X з роздільністю 3088х1440 точок, максимальною яскравістю 1750 ніт, підтримкою HDR10+ та розширеним охопленням кольорів DCI-P3. Частота оновлення екрана також не змінилася та може автоматично змінюватися від 1 до 120 Гц.

Огляд Galaxy S23 Ultra

За замовчанням роздільна здатність дисплея встановлена на значенні FHD+ (2316х1080 точок), її можна зменшити до HD+ (1544х720) або ж навпаки збільшити до максимальної WQHD+ (3088х1440 точок).

Огляд Galaxy S23 Ultra

Смартфон попереджає, що в останньому випадку якість картинки збільшиться, але енергоспоживання екрана стане максимальним. Це звучить доволі драматично, хоча по факту різниця в автономності з максимальною роздільністю не настільки велика, щоб вплинути на комфортне використання смартфона.

В налаштуваннях дисплея також можна змінити режим показу кольорів, тут виробник пропонує два варіанти: «природні» та «насичені» кольори. Перший забезпечує 100% кольорового простору sRGB, а другий 100% PCI-P3. Загалом калібрування у флагмана Samsung традиційно на високому рівні.

Огляд Galaxy S23 Ultra

Як і в минулому поколінні, Galaxy S23 Ultra використовує ультразвуковий сканер відбитків пальців від Qualcomm, який вбудований прямо під екран. Ще в минулій версії його розміри, точність та швидкість помітно виросли, тож тут обійшлося без змін. Сканер спрацьовує моментально, й на відміну від оптичних датчиків на нього майже не впливає, якщо на пальцях є краплі води чи поту, а також яскраве освітлення.

Минулого року перо S Pen остаточно переїхало до S-серії після відходу лінійки Galaxy Note у небуття, і це був грандіозний крок для Samsung. Щоб підкреслити важливість події та задобрити шанувальників S Pen, компанія доволі сильно його доробила.

Огляд Galaxy S23 Ultra

Затримка вводу зменшилася з 9 мс до всього 2,8 мс та додалася нова мікросхема Wacom для точнішого визначення пером координат з 360 до 480 циклів за секунду.

Огляд Galaxy S23 Ultra

В Samsung навіть казали про окрему натреновану нейромережу, яка завдяки навчанню на масивах даних про рукописний ввід, може прогнозувати куди далі буде рухатися перо, і це ще більше підвищує його точність. S Pen також підтримує 4096 ступенів натискання.

Огляд Galaxy S23 Ultra

Як можна здогадатися, після такого великого торішнього оновлення, цього разу S Pen в Galaxy S23 Ultra вирішили не чіпати, проте він й без цього працює чудово. Дизайн пера так само не помінявся, єдине, його верхня кнопка стала менш округлою, щоб відповідати більш пласкій формі бокових граней.

Огляд Galaxy S23 Ultra

Писати та малювати з S Pen дуже комфортно, окрім цього перо забезпечує деякі додаткові функції, з ним можна швидко створити нотатку, зробити знімок екрана та одразу на ньому щось відмітити, виділити та розпізнати текст, перекласти слово простим наведенням, додати новий запис у календар та інше. Коли витягуєш S Pen з корпусу смартфона, то з’являється невелике меню зі швидкими діями, які можна редагувати.

Платформа та швидкодія

Всі минулі смартфони Galaxy S продавалися у Європі з процесорами Exynos, в той час, як в США використовувалися чипи від Qualcomm. Цього року компанія Samsung вирішила відійти від такого дуалізму та відмовитися від Exynos у флагманських моделях. Складно сказати, чи так тепер буде завжди, але принаймні поки що Samsung та Qualcomm підписали поглиблене партнерство, тому Galaxy S23 Ultra отримав ексклюзивну версію флагманського процесора Snapdragon 8 Gen 2, яка відрізняється від базової версії чипа розігнаним основним ядром та графікою.

Загалом архітектура процесора в Galaxy S23 Ultra не відрізняється від звичайного Snapdragon 8 Gen 2, в ньому використовується одне ядро Cortex-X3, два ядра Cortex-A715, два Cortex-A710 та три ядра Cortex A510. Так от Cortex-X3 у версії для Samsung має частоту 3,36 ГГц замість стандартних 3,2 ГГц. А вбудована в чип графіка Adreno 740 підвищена з 680 до 716 МГц.

Такий підхід не те щоб сильно впливає на повсякденне використання смартфона, адже як не крути, а навіть базовий Snapdragon 8 Gen 2 – це дуже швидкий процесор. По суті, він – це найкраще, що зараз можна «купити» в Android-смартфонах. Проте більш розігнане основне ядро дозволяє флагману Samsung обходити конкурентів з тим самим Snapdragon 8 Gen 2 в однопотокових синтетичних тестах, такий от невеликий бонус для компанії.

Якщо ж порівняти швидкодію Galaxy S23 Ultra з попередником S22 Ultra на платформі Exynos 2200, то різниця взагалі виходить колосальна.

В тесті Geekbench 6 торішня модель набирає 1572 бали в однопотоковому режимі та 3713 балів у багатопотоковому. Водночас аналогічні показники S23 Ultra – 1869 та 5080 балів.

В PCMark Work 3.0 новий флагман набирає 16 046 балів, в той час, як попередник S22 Ultra – 13 688.

З вбудованою графікою такі самі справи, Adreno 740 в Snapdragon 8 Gen 2 майже у два рази швидший за Xclipse 920 в Exynos 2200. Це підтверджується тестом 3DMark Wild Life, в якому S22 Ultra набирає 1905 балів, а S23 Ultra – 3792 бали.

Обсяг оперативної пам’яті в новій моделі складає 12 ГБ LPDDR5X, а от вбудованої може бути 256, 512 ГБ та 1 ТБ. Останній варіант поки не постачається в Україну, але все може бути. Важливим в Galaxy S23 Ultra є не тільки об’єм, але й швидкість вбудованої пам’яті, а вона стала значно вищою.

Огляд Galaxy S23 Ultra

Смартфон використовує пам’ять UFS 4.0, яка забезпечує швидкість зчитування на рівні 4200 МБ/с та запису – 2800 МБ/с. Це майже у два рази швидше, ніж попередній стандарт пам’яті UFS 3.1, який використовується в S22 Ultra.

Що ще цікаво, пам’ять UFS 4.0 на 46% більш енергоощадна, що також має позитивно вплинути на автономність смартфона.

Загалом, платформа в Galaxy S23 Ultra вийшла дуже швидкою, і це напевно найбільша різниця, яку можна відчути при переході з попередньої моделі. Будь-які програми та ігри, що зараз доступні на Android запускаються та працюють на смартфоні без жодних проблем.

Як і попереднє покоління, новий флагман має систему охолодження із камерою випаровування, в якій спеціальна рідина переходить в газоподібний стан і назад, щоб ефективніше розсіювати тепло від процесора. В Galaxy S23 Ultra ця камера була трохи збільшена, проте як і у всіх смартфонах без окремої активної системи охолодження, процесор під високим довгим навантаженням скидає частоти.

Це добре видно в тесті стабільності системи 3DMark, в якій програма імітує 20 хвилинну ігрову сесію з високим навантаженням. В такому режимі чип прогрівається до 44 градусів Цельсія і його швидкодія падає. З 20 циклів одного тесту, в першому апарат набирає 3827 балів, а в останньому двадцятому – 2140 балів.

Проте це все одно майже у два рази більше, ніж у Galaxy S22 Ultra під таким же навантаженням.

Тобто навіть з троттлінгом нова модель залишається швидшою за попередника.

У переважній більшості ігор падіння частоти процесора буде важко помітити, адже навіть під дуже високим навантаженням він залишається швидким, а корпус смартфона тримається теплим, але не гарячим.

До інших можливостей платформи Galaxy S23 Ultra відносяться безпровідні модулі – Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 та NFC. Для карт та навігації апарат може приймати сигнали супутникових систем GPS, GLONASS, BDS та GALILEO.

Працює смартфон з операційною системою Android 13, в якій використовується фірмовий інтерфейс Samsung OneUI 5.1. Як на мене, це одна із найзручніших оболонок, в якій нові цікаві можливості часто з’являються раніше, ніж в стоковому Android.

Але найголовніше, що в Samsung стали серйозніше підходити до оновлення програмного забезпечення, патчі безпеки та виправлення тепер «прилітають» на флагмани компанії кожного місяця, а підтримка наступних версій Android була збільшена. Наприклад, Galaxy S23 Ultra отримає 4 основні релізи операційної системи Google, тобто на нього можна буде встановити Android 17.

Це дозволяє значно збільшити життєвий цикл моделі, тим більше що з інфляцією та ростом вартості смартфонів такі апарати вже точно купуєш не на рік і не на два.

Камери

Як і минуле покоління, Galaxy S23 Ultra отримав чотири основні камери. Три з них по суті не змінилися, але використання нового 200-мегапіксельного сенсора ISOCELL HP2 виявилося дуже важливим нововведенням у смартфоні, про що я розкажу нижче.

Огляд Galaxy S23 Ultra

Проте для початку загадаймо характеристики модулів:

  • 200-мегапіксельна ширококутна камера з матрицею 1/1.3 дюйма, фокусною відстанню 24 мм, діафрагмою f/1.7, лазерним автофокусом та оптичною стабілізацією;
  • 10-мегапіксельна перископічна телефото камера з матрицею 1/3,52 дюйма, фокусною відстанню 230 мм, діафрагмою f/4.9, фазовим автофокусом, оптичною стабілізацією та зйомкою з 10x наближенням;
  • 10-мегапіксельна телефото камера з матрицею 1/3,52 дюйма, фокусною відстанню 70 мм, діафрагмою f/2.4, фазовим автофокусом, оптичною стабілізацією та зйомкою 3x наближенням;
  • 12-мегапіксельна ультраширококутна, з матрицею 1/2,55 дюйма, фокусною відстанню 13 мм, діафрагмою f/2.2, кутом огляду 120˚, фазовим автофокусом та електронною стабілізацією.

Збільшення кількості мегапікселів в основній камері S23 Ultra має свою мету, 200-мегапікселів – це не просто «красива» цифра. Минулий флагманський модуль Samsung – 108-мегапіксельний ISOCELL HP1 працював у двох режимах, він міг робити знімки у повній роздільній здатності, або ж 12-мегапіксельні, об’єднуючи 9 пікселів в один великий. Ця технологія під назвою Pixel Binning, дозволяє використовувати інформацію групи пікселів, щоб отримувати більше світла та, відповідно, більше інформації. Це позитивно впливає на якість знімків вдень, та особливо вночі.

Так от, якщо 108-мегапіксельна камера в S22 Ultra об’єднувала пікселі в блоки по 9, то 200-мегапіксельна в S23 Ultra об’єднує їх в блоки по 16, це дозволяє їй отримувати майже у два рази більше світла та інформації для 12-мегапіксельних знімків. При цьому вона також здатна поєднувати 4 пікселі в один, що дозволяє робити 50-мегапіксельні знімки.

Наскільки краще стала знімати основна камера Galaxy S23 Ultra? В мене була можливість порівняти її з попередником S22 Ultra, і як у випадку зі швидкістю процесора, різниця виходить дуже помітною. Але про це трохи далі, поки що наведу приклади знімків на 200-мегапіксельну камеру смартфона.

Вдень основний модуль забезпечує чудову деталізацію, широкий динамічний діапазон та правильне визначення балансу білого. (Тут і далі, щоб дивитися фото у вищій якості, відкрийте галерею).

За посиланням можете порівняти знімки з роздільністю 200, 50 та 12 мегапікселів.

Коли рівень освітлення зменшується, рівень деталізації, звісно, падає, але завдяки тому, що основна камера S23 Ultra отримує більше світла, смартфону не доводиться використовувати агресивні алгоритми для збільшення чіткості, які часто з’їдають дрібні деталі.

Вночі так само як і вдень можна робити фото у повній роздільності, але це не дає жодних переваг. Деталізація 200-мегапіксельного знімка буде гірше, ніж 12-мегапіксельного.

Якщо напряму порівняти денні знімки на Galaxy S23 Ultra з попередником S22 Ultra, то добре видно, що нова камера має трохи «теплішу» передачу кольорів, при цьому вони виходять більш натуральними. Більша кількість світла, яку отримує 200-мегапіксельний сенсор, дозволяє камері захоплювати більше деталей та краще поводитися із тінями. В той час як камера S22 Ultra намагається підвищити деталізацію алгоритмами й через це зображення виглядає більш «пласким», адже дрібні деталі підчищаються разом із шумом.

Огляд Galaxy S23 Ultra

Огляд Galaxy S23 Ultra

Огляд Galaxy S23 Ultra

Огляд Galaxy S23 Ultra

Загалом зазначу, що цьогорічний прогрес основної камери Galaxy S23 Ultra напевно один із найбільших між різними поколіннями флагманів Samsung за останні років п’ять.

Переходячи до інших модулів зазначу, що хоча вони не помінялися, проте використання нової платформи із новим сигнальним процесором та іншими алгоритмами обробки, вплинули на якість зображення. Одразу зазначу, що більш натуральна передача кольорів та «теплі» тони стосуються всіх трьох модулів. І це дуже добре, тому що знімки на різні камери не виглядають так, ніби їх знімали на різні смартфони.

Почну з 10-мегапіксельної телефото камери, яка робить фото з оптичним наближенням 3х. Цей модуль забезпечує хороший рівень деталізації при достатній кількості світла, і з його допомогою можна навіть робити цікаві знімки ввечері.

Якщо порівняти денні 3х знімки Galaxy S23 Ultra та S22 Ultra, то попри однакові характеристики модуля новий смартфон забезпечує кращу деталізацію.

Що цікаво, в Samsung нарешті додали до цієї телефото камери нічний режим зйомки, і тепер він перемикається на кроп з основного сенсора тільки якщо зовсім мало світла.

Огляд Galaxy S23 Ultra

Портретний режим на 3х телефото камеру тепер краще розпізнає дрібні деталі, зокрема волосся, при імітації розмиття фону. Перше фото — це S23 Ultra, друге — S22 Ultra.

10-мегапіксельний телефото модуль з перископічним об’єктивом дозволяє робити фото з 10-кратним оптичним наближенням. Денні знімки тут так само забезпечують хороший рівень деталей, який вищий ніж в такої самої камери на S22 Ultra.

Та навіть при погіршенні освітлення, наприклад на заході Сонця, 10х камера може допомогти зроби нестандартні фото.

А от вночі перископічна камера ніяк не використовується, діафрагма f/4.9 пропускає занадто мало світла, тому замість неї S23 Ultra робить кроп з 3x телефото модуля і при цьому апскейлить знімок до 10-мегапікселів. В більшості випадків виходить занадто розмито, але якщо є додаткове джерело світла, наприклад від вуличного ліхтаря, то можна отримати більш-менш чітке фото, хоча й без великої кількості деталей.

Цікаво, що якщо перемкнутися на повні 200-мегапікселей або на 50 мегапікселей, то також можна робити з них кроп та імітувати наближення 2х, 4х та 6х, проте вночі це не дає великої переваги, а вдень окремі модулі забезпечують кращі можливості для зйомки.

12-мегапіксельний надширококутний модуль також не отримав оновлення характеристик, але так само покращив деталізацію завдяки постобробці з новим процесором.

Фронтальна камера Galaxy S23 Ultra отримала 12-мегапіксельний модуль з діафрагмою f/2.2 та автофокусом.

Торішній S22 Ultra мав 40-мегапіксельну селфі-камеру, але попри меншу роздільність нова камера знімає навіть трохи краще.

200-мегапіксельна камера смартфона забезпечує запис відео аж до 8К при 30 fps. При цьому можна вибрати Full HD 30/60 fps та 4K 30/60 fps. В основній камері Galaxy S23 Ultra трохи збільшився кут, при якому оптична стабілізація компенсує рух, це покращило як зйомку фото, особливо вночі, так і додало плавності у відео під час руху.

Навіть у звичайному режимі зйомки 4К /60 fps, якщо бігти зі смартфоном в руках, стабілізація компенсує трясіння рук.

Окремо є режим, в якому можна знімати з додатковою електронною стабілізацією, але вона робить кроп кадра, та й різниця зі звичайною зйомкою вже не така велика, як це було раніше.

Відео в 4К:

Відео з 10х наближенням:

Можливості камер Galaxy S23 Ultra настільки широкі, що сам цей розділ міг би потягнути на окрему статтю. І це є хорошою ілюстрацією того, як далеко зайшли сучасні флагмани у своїй спробі замінити фотоапарати. Головне, що прогрес не стоїть на місці та навіть модулі з однаковими характеристиками реально покращити. В Samsung справді провели хорошу роботу над камерами в Galaxy S23 Ultra, і без перебільшення це один із найкращих варіантів для користувачів, які планують багато фотографувати.

Проте також зазначу, що якщо людина захоплюється мобільною фотографією та відео, то для зйомки в RAW та запису відео в 4K або 8К 256 ГБ вбудованої пам’яті вже може бути мало.

Аудіо

Як і попередня модель, Galaxy S23 Ultra отримав стереодинаміки, цього разу інженери Samsung навіть зуміли вмістити в корпус більші резонансні камери, тому смартфон не те що звучить сильно гучніше ніж S22 Ultra, але з відчутно більшим об’ємом.

Огляд Galaxy S23 Ultra

Навушники до смартфона можна під’єднувати через провід, якщо використовувати перехідник з USB Type-C на стандартний 3,5 мм роз’єм. В комплекті його немає. Проте більшість користувачів скоріше обере безпровідні варіанти, для яких в апараті є Bluetooth 5.3.

Автономність Galaxy S23 Ultra

Ємність вбудованого в смартфона акумулятора не змінилася та складає 5000 мА⋅год, проте оновлена платформа дозволила Samsung покращити автономність. Навіть якщо майже не випускати смартфон із рук, він тримається понад день, це мова про 8-9 годин активного екрана. В тесті автономності PCMark апарат протримався 13 годин 45 хвилин, що також підтверджує хороший рівень автономності.

Огляд Galaxy S23 Ultra

Загалом в залежності від моделі використання можна розраховувати на впевнені 1-2 дні роботи на одному заряді.

Galaxy S23 Ultra підтримує швидку зарядку до 45 Вт (PowerDelivery 3.0), яка дозволяє заряджати смартфон до 65% за 30 хвилин. Звісно, компанія могла створити швидший зарядний пристрій, але, як на мене, добре, що вона тримається загально прийнятих стандартів. Я використовував S23 Ultra взагалі з 25 Вт блоком живлення Samsung, і це не викликало в мене жодного дискомфорту, адже смартфон я ставив на зарядку або перед сном, або вже з ранку перед роботою і він встигав зарядитися.

Огляд Galaxy S23 Ultra

Окрім провідної, в апараті також є підтримка безпровідної зарядки по стандарту Qi до 15 Вт, та реверсивної безпровідної зарядки до 4,5 Вт, коли вже сам Galaxy S23 Ultra можна використовувати для того, щоб зарядити годинник або навушники.