Українська правда

Duolingo удвічі збільшила кількість курсів завдяки ШІ

Duolingo удвічі збільшила кількість курсів завдяки ШІ
duolingoreport2021
0

Duolingo, провідна мобільна платформа для вивчення мов, оголосила про запуск 148 нових курсів, що більш як удвічі збільшує поточну пропозицію та знаменує найбільше розширення контенту в історії компанії. Duolingo каже що, такого швидкого результату вдалося досягти завдяки використанню штучного інтелекту.

З цим оновленням, сім найпопулярніших неанглійських мов Duolingo – іспанська, французька, німецька, італійська, японська, корейська та китайська, – стають доступним для всіх 28 підтримуваних мов інтерфейсу. Це, за словами компанії, "розширює можливості навчання для понад мільярда потенційних учнів у всьому світі".

"Створення наших перших 100 курсів зайняло близько 12 років, а тепер, всього приблизно за рік, ми змогли створити та запустити ще близько 150. Це чудовий приклад того, як генеративний штучний інтелект може безпосередньо допомогти нашим учням", – каже Луїс фон Ан, генеральний директор та співзасновник Duolingo. "Цей запуск відображає неймовірний вплив наших інвестицій у ШІ та автоматизацію, які дозволили нам масштабуватися з безпрецедентною швидкістю та якістю".

Далі компанія розповідає, що зазвичай на створення одного курсу йдуть роки, але використовуючи ШІ, систему спільного доступу до контенту та внутрішні інструменти, за менш ніж рік вдалося створити 148. Новий підхід Duolingo, який так і називають – "спільний доступ до контенту", – дозволяє команді створювати "високоякісний базовий курс" та швидко готувати його для десятка різних мов.

Новопредставлені курси зосередженні на рівнях для початківців CEFR A1 та A2 та включають такі функції як Історії, що дозволяють користувачам напрацювати навички читання. Іншими можливостями є DuoRadio, що навчає краще сприймати нові мови на слух. Більше оновлень до курсів розгортатимуть протягом наступних місяців.

Нагадуємо, що наприкінці квітня Duolingo офіційно заявила, що почне заміняти підрядників на штучний інтелект. У заяві від гендиректора Луїса фон Ана йшлось про те, що підрядники поступово припинять працювати над тим, що ШІ може робити самостійно, а нових працівників оцінюватимуть на їх вміння використовувати технології. Подібні заяви раніше робив гендиректор Shopify, який сказав працівникам, що їм треба буде довести, що ШІ не може виконати роботу, перш ніж просити більше ресурсів та людей.

Поділитися:
Посилання скопійовано
Реклама:
Реклама: