Apple випустила оновлення iOS 17.3, в якому з’явилася нова функція захисту від крадіжок – «Захист украденого пристрою» (Stolen Device Protection). Вона має забезпечити додаткові заходи безпеки, щоб запобігти доступу злодіїв до iCloud та інших важливих облікових записів, таких як банківські рахунки та електронна пошта, навіть якщо зловмисникам вдасться викрасти iPhone.

На відміну від звичних для користувачів iPhone методів захисту, які покладаються виключно на код допуску екрана блокування, і який зловмисники можуть підгледіти, «Захист украденого пристрою» вимагає біометричну автентифікацію. Користувачі повинні використовувати Face ID або сканування відбитків пальців для певних дій, таких як доступ до збережених паролів або подання заявки на отримання нової Apple Card.

Крім того, оновлення запроваджує затримку безпеки для критично важливих дій, таких як зміна пароля Apple ID або коду допуску iPhone. За словами Apple, цей процес передбачає «розблокування з Face ID або Touch ID, годинне очікування, а потім додаткову успішну біометричну автентифікацію». Ця затримка активується лише тоді, коли користувач перебуває за межами звичних місць, таких як дім або робота.

Як увімкнути «Захист украденого пристрою» в iOS 17.3?

iOS 17.3

Щоб увімкнути захист від крадіжки, користувачі можуть зайти в меню «Налаштування» iPhone, вибрати пункт «Face ID і код допуску», ввести код допуску свого пристрою та увімкнути функцію «Захист украденого пристрою».