11 bit studios презентувала перший геймплейний трейлер містобудівної стратегії Frostpunk 2. У трейлері можна побачити частку викликів та різноманітних вимог, з якими зіткнеться гравець, керуючи останнім містом на Землі.

Як стюард (відповідальний за розподіл провізії та зручність розташування мешканців) у Frostpunk 2 ви контролюватимете мегаполіс, що постійно зростає, і вам доведеться ретельно зважувати потреби та вимоги суспільства. Ваш народ стурбований долею своїх дітей і злочинами на вулицях. Вони скаржаться на нездорову бідність, посилену зростанням промисловості, але потребують місця для роботи. А що, якщо ви не можете дозволити собі винагородити їхню працю їжею та дахом або подбати про їхнє здоров’я? Ви не можете догодити всім, і коли радикальні угруповання починають підніматися, потрібна лише крихітна іскра, щоб цей киплячий котел вибухнув.

Через тридцять років після Великої бурі час тиранії скінчився. Делегати різних фракцій тепер можуть голосувати, з певними переконаннями у власній правоті чи ні, за ухвалення законів, щоб виконати волю людей і направити місто в одне з багатьох можливих майбутніх. Але мантра, яка відлунює в головах усіх залишається тою самою: «Місто не повинно впасти!».

Нагадаємо, Frostpunk 2 має вийти колись у 2024 році на Windows ПК в Steam, EGS та GOG.com, на Xbox Series X|S та PlayStation 5. Гра має зі старту отримати повну українську текстову локалізацію.