Кінокомпанія EVOS FILM та дистриб’ютор ADASTRA CINEMA представили кінотеатральний трейлер української драми «Як там Катя?», режисерки Крістіни Тинькевич з Анастасією Карпенко у головній ролі.

Стрічка розповідає про Анну (Анастасія Карпенко) – лікарку швидкої допомоги та одиноку мати, яка є опорою для своєї родини – сестри, матері та єдиної доньки Каті. Анна – сильна жінка, яка планує подарувати своєї дитині краще життя, ніж у неї. Але сталася неочікувана та шокуюча трагедія, яка може все зруйнувати та залишити героїню на одинці з байдужою системою та безмежною втратою. Стрічка не розповідає про події війни, але все одно є актуальною для сучасної України.

«Головна героїня стикається з травмою. Вона проходить прийняття, переживання, переосмислення. І на жаль, за останні півтора року – цей той досвід, який став знайомим мільйонам людей. Можливо, для когось цей фільм стане терапевтичним досвідом», – розповіла Крістіна Тинькевич.

Головні ролі у «Як там Катя?» виконали актори Анастасія Карпенко, Катерина Козлова, Тетяна Круліковська, Олексій Череватенко, Ірина Веренич-Островська, Віктор Жданов та інші.

Світова прем’єра «Як там Катя?» відбулась на 75-му кінофестивалі у Локарно в конкурсній програмі Concorso Cineasti del presente.Фільм отримав дві нагороди фестивалю: спеціальний приз журі Ciné+ та приз за кращу акторську гру для Анастасії Карпенко.

В український прокат стрічка вийде 25 січня 2024 року.